Zamknij

Cezary Pazura żartuje z koronawirusa. Aktor opublikował nagranie [WIDEO]

Patrycja Chudolińska
24.02.2020 15:25
Cezary Pazura
fot. Instagram/@czarekpazura

Cezary Pazura opublikował w mediach społecznościowych nagranie, które zaskoczyło jego fanów. Aktor wracał samolotem z rajskich, rodzinnych wakacji na Dominikanie. W trakcie podróży postanowił zażartować z koronawirusa i maseczek ochronnych.

Cezary Pazura żartuje w samolocie z koronawirusa

Cezary Pazura filmy, w których zagrał w tym roku, w większości może zaliczyć do udanych. Nic więc dziwnego, że w końcu postanowił udać się na upragniony odpoczynek. Aktor spędził ostatnie dni na rajskich wakacjach na Dominikanie razem z rodziną. Aktor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych oraz na YouTube - nic dziwnego, że większość wakacji relacjonował za pomocą zdjęć i nagrań. Podczas powrotu samolotem gwiazdor postanowił zażartować z maseczek do obrony przed koronawirusem. Nietypowe wideo opublikował na swoim profilu na Instagramie.

- To zwykła maseczka na oczy, lotowska. Przydatna w czasie długich lotów. W okresie koronawirusa wystarczy ją założyć tak (...) Teraz jesteś zabezpieczony, przynajmniej w pewnym sensie, ale nie od głupoty - komentował Cezary Pazura podczas prezentacji "zakładania maseczki".

Fani reagują na żart Cezarego Pazury

Film 57-letniego aktora spodobał się większości jego fanów. Chwalą poczucie humoru oraz dystans "Wujka Czarka".

- Mega szanuję za dystans do siebie, klasa człowiek. Czaruś, jak będziesz na Mazurach, to daj znać.

- Odrobina humoru nigdy nie zaszkodzi!

- Super poczucie humoru. Uwielbiam pana!

Nie wszyscy jednak podzielają tak pozytywne opinie. Koronawirus sparaliżował wiele miejsc na świecie. W Chinach zmarło już ponad 2400 osób, a wiele regionów kraju objętych jest kwarantanną. Wirus dotarł także do Europy, m.in. Włoch, gdzie ponad 200 osób jest zakażonych, a 6 zmarło. Internauci podkreślają, że aktor nie powinien żartować na ten temat.

- Lubię pana, ale to akurat jest turbosłabe.

- Nie wypada żartować z wirusa, który zabija.

- Panie Czarku, proszę, niech Pan z tym wystąpi przed rodzinami zmarłych...

A Wy co sądzicie?

RadioZET.pl/PCh