Zamknij

Cezary Pazura zdradził, dlaczego rozstał się z Weroniką Marczuk. Padły mocne słowa

Sylwia Wamej
08.01.2020 18:17
Weronika Marczuk i Cezary Pazura
fot. Piotr Fotek/Reporter/East News

Cezary Pazura jest w szczęśliwym małżeństwie z Edytą Pazurą. Wcześniej aktor był w związku z Weroniką Marczuk. "Dobry Tydzień" przypomniał, dlaczego Weronika i Cezary  postanowili się rozstać.

Cezary Pazura zdradził, dlaczego rozstał się z Weroniką Marczuk

Cezary Pazura jest w szczęśliwym małżeństwie z Edytą Pazurą, z którą ma trójkę dzieci: syna Antoniego i córeczki Ritę i Amelię. Wcześniej aktor związany był z m.in. Weroniką Marczuk. W mediach Pazura obwiniał swoją żonę o rozstanie:

"Jeżeli jesteś 12 lat z kimś i się z nim rozstajesz, to znaczy, że się nie znaliście jednak, na tym to polega. Akurat coś wygasa, coś się zmienia i nagle z bliskiego człowieka robi się dla ciebie ktoś obcy. Ty widzisz w oczach tego człowieka, że jesteś dla tego człowieka obojętnym. To jest najbardziej bolesne" - mówił w wywiadzie dla "20m2 Łukasza".

Weronika Marczuk zostawiła Cezarego Pazurę dla innego mężczyzny?

Tygodnik "Dobry Tydzień" postanowił przypomnieć słowa Cezarego Pazury, który w swojej książce "Byłbym zapomniał" zdradził, co było przyczyną rozstania z Weroniką Marczuk.

"Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny" - pisał aktor w swojej książce.

Była żona Cezarego Pazury, Weronika Marczuk obecnie spodziewa się dziecka. Nie ujawniła jednak, kto jest jego ojcem. Jak zdradziła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" chce, aby ojciec dziecka pozostał anonimowy.

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW