Zamknij

Cezary Żak nie cierpi grać z żoną? "Mam niewyparzoną gębę"

03.09.2021 12:14
Katarzyna i Cezary Żakowie
fot. TRICOLORS/East News

Cezary Żak tworzył z żoną Katarzyną doskonałe aktorskie duety. Gwiador "Rancza" niepodziewanie przyznał jednak, że nie jest zwolennikiem pracy na planie z małżonką. Dlaczego woli grać sceny bez ukochanej?

Cezary Żak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który od wielu lat zachwyca widzów zwłaszcza rolami komediowymi. Na swoim koncie ma dziesiątki kreacji, ale rozgłos przyniosły mu role w "Klanie" oraz "Miodowych latach", gdzie wcielał się w uwielbianego przez widzów Karola Krawczyka. Kolejnym wielkim osiągnięciem Żaka była podwójna rola w serialu " Ranczo", wielokrotnie podkreślano, że jako wójt i ksiądz tworzył jednych z najbarwniejszych bohaterów. Niebawem ponownie zobaczymy go na ekranach, w 2021 roku ma pojawić się w "Gierku" oraz serialu "Receptura".

Fani pana Cezarego doskonale zdają sobie sprawę, że także jego żona jest wziętą aktorką. Katarzyna Żak w "Ranczu" wcielała się w Solejukową, występowała także w "Klanie" i "Miodowych latach". Wydawać by się mogło, że aktorskie małżeństwo nie ma problemu z występowaniem razem. Tymczasem Żak niespodziewanie zdradził, że nie przepada za scenami nagrywanymi wspólnie z ukochaną.

Cezary Żak nie chce grać z Katarzyną Żak. Drażnią go sceny nagrywane z żoną?

Cezary Żak w rozmowie z portalem Plotek przyznał, że sceny nagrywane z żoną nie należą do jego ulubionych. Nie ukrywa, że jego zdaniem aktorska rozłąka pozytywnie wpływa na ich związek.

- Ja wiedziałem, że z Kasią będę miał jedną scenę i koniec. My przez całe dziesięć sezonów spotkaliśmy się trzy razy. Na szczęście scenarzysta był mądrym facetem i tak to wymyślił, że ja się z Solejukową nie spotykałem za często. I dobrze dla naszego związku - ocenił.

Aktor zdradził także, że posiada pewne cechy, które nie wpływają dobrze na pracę z żoną.

- Początki były trudne. Ja mam trochę niewyparzoną gębę i lubię udzielać rad. A od kiedy zacząłem reżyserować w teatrze, to jest to chyba silniejsze ode mnie. Kasia początkowo źle to znosiła - poinformował.

Być może to dobrze, że rzadko widzimy aktorskie małżeństwo na ekranie, wszak życie osobiste zawsze jest ważniejsze od zawodowego.