Zamknij

Cezary Żak opowiedział o pracy córki na oddziale covidowym. Poruszające słowa

14.06.2021 17:02
Cezary Żak
fot. Jacek Domiński/ East News

Cezary Żak opowiedział o trudnej pracy młodszej córki Zuzi, która w czasie pandemii koronawirusa pracowała na oddziale covidowym. " Codzienne zgony bez rodzin były dla niej niezwykle traumatyczne. Ona żegnała tych ludzi" - tłumaczył w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Cezary Żak.

Cezary Żak i  Katarzyna Żak doczekali się dwóch córek: Aleksandry i Zuzanny. Młodsza - Zuzia ma obecnie 26 lat. Obie latorośli aktorów nie poszły w ślady sławnych rodziców i nie zostały aktorkami. Aleksandra zajmuje się produkcją programów dla dzieci, z kolei Zuzanna skończyła szkołę medyczną. Cezary Żak w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedział, jak w trakcie pandemii koronawirusa wyglądała praca młodszej córki Zuzi.

Zobacz też:  Cezary Żak przeszedł koronawirusa. Aktor postanowił oddać osocze [FOTO]

 Cezary Żak opowiedział o trudnej pracy młodszej córki Zuzi. "Ona żegnała tych ludzi"

"To dla niej taka nowość w życiu. Ona mówi, że okres studiów medycznych wydawał się jej na początku ciężki, ale z dzisiejszej perspektywy to była laba" - mówił w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" dumny tato. Żak zdradził, jak praca na oddziale covidowym wpłynęła na zdrowie fizyczne i psychiczne córki.

"Teraz pracuje na oddziale chorób wewnętrznych, ale ciężko było psychicznie to wytrzymać. Codzienne zgony bez rodzin były dla niej niezwykle traumatyczne. Ona żegnała tych ludzi" - powiedział aktor.

Cezary i Katarzyna Żak są bardzo dumni ze swoich latorośli. Kilka miesięcy temu aktor opublikował w mediach społecznościowych fotografię Zuzanny z oddziału covidowego, którą nazwał "swoją bohaterką".