Zamknij

Cezary i Katarzyna Żakowie rozstali się? Aktorka skomentowała doniesienia

19.08.2021 08:20
Cezary i Katarzyna Żakowie
fot. Tomasz Zukowski/East News

Cezary i Katarzyna Żakowie to jedno z najbardziej znanych i udanych małżeństw w polskim show-biznesie. Właśnie pojawiły się doniesienia o tym, że żona spakowała walizki i wyprowadziła się ze wspólnego domu. Choć Żakowie nie mieli w zwyczaju odnosić się do podobnych plotek, tym razem Katarzyna Żak postanowiła skomentować sprawę.

Cezary i Katarzyna Żakowie to jedna z tych aktorskich par w polskim show-biznesie, która od lat uważana jest za jedno z najlepiej dobranych i kochających się małżeństw. Aktorzy serialu "Ranczo" spędzili ze sobą już 38 lat, ale w ich związku nie zawsze wszystko układało się dobrze. Jak w każdym małżeństwie, tak i u nich, pojawiały się kryzysy, które udawało im się zażegnać.

"W czasie naszego małżeństwa nie zawsze było tak świetnie i bezkonfliktowo. Też nasz zawód prowokuje do emocjonalnych huśtawek. Wiele razem przeszliśmy. Kilka razy mocno starliśmy się. Było wszystko, nawet pakowanie walizek. Ale kryzysy nas wzmacniały" - wyznała kiedyś Katarzyna Żak w rozmowie z "Galą". Mimo to, w mediach co pewien czas pojawiają się kolejne doniesienia o tym, że Żakowie się rozstali. Podobnie było i tym razem. W jednej z gazet pojawiły się pogłoski o tym, że aktorka spakowała walizki i wyprowadziła się ze wspólnego domu.

Zobacz także: Cezary Pazura założył nowy biznes. "Marzenia można spełnić bez względu na wszystko"

Cezary i Katarzyna Żakowie rozstali się? Aktorka komentuje sensacyjne doniesienia

Choć Katarzyna i Cezary Żak zwykle unikają komentowania sensacji, jakie pojawiają się w prasie brukowej, tym razem aktorka postanowiła odnieść się do pogłosek o rozstaniu. Zrobiła to na Instagramie, zamieszczając bardzo wymowne zdjęcie. Widać na nim ja i męża - usmiechniętych, w przepięknej wakacyjnej scenerii. Aktorka zauważa w krótkim komentarzu, że "tradycji stało się zadość", podkreślając, że tego typu plotki pojawiają się regularnie. Katarzyna Żak dobitnie zdementowała pogłoski o rozstaniu.

"Jak co roku w wakacje, żeby tradycji stało się zadość, prasa brukowa cytuje nasze „rzekome” wywiady o naszym rozstaniu! Mamy się dobrze i pozdrawiamy wszystkich, życząc radości z bycia razem!" - napisała krótko Katarzyna Żak.

Co ciekawe, pod wpisem internauci zaczęli żartować sobie, w nawiązaniu do serialowych bohaterów, granych przez Żaków w serialu "Ranczo". "Zdrada jest widoczna... Pan Prezes z Solejukową się obściskuje" - pisze internautka. "Najlepsze pierogi serwuje, to nic dziwnego" - odpowiada inna.