Zamknij

Chcesz iść na kolację z Magdą Gessler? Jest tylko jeden warunek

Redakcja
07.06.2018 10:18
Magda Gessler
fot. Instagram

Magda Gessler złożyła fanom propozycję nie do odrzucenia: osoba, która kupi ukochane auto gwiazdy „Kuchennych rewolucji”, będzie miał szansę poznać ją osobiście i zjeść z nią kolację.

Magda Gessler nie ukrywa tego, że lubi otaczać się luksusowymi przedmiotami, na które zresztą z łatwością może sobie pozwolić dzięki statusowi gwiazdy, jaki zdobyła m.in. dzięki programowi „Kuchenne rewolucje”. Teraz restauratorka pokazała swoje ukochane auto i oznajmiła, że chce się go pozbyć. Co ciekawe, dla jej zamożniejszych fanów może to być okazja do tego, by spotkać się z gwiazdą na żywo, bo do auta, w gratisie, Gessler dorzuca kolację w jej towarzystwie. Jeśli chcesz poznać restauratorkę na żywo, wystarczy, że... kupisz od niej auto.

„Kochani okazja! Do sprzedania mam moją kochaną torpedę marki BMW. Super cena […]. Kolacja ze mną w cenie auta” – reklamuje Gessler.

Fani zareagowali na to ogłoszenie entuzjastycznie. Choć auto kosztować może nawet około 450 tysięcy złotych i raczej nie każdy z nich może sobie na taki wydatek pozwolić, niektórzy proponują, by urządzić zrzutkę – tylko dla kolacji z Magdą Gessler, a „auto mieć w gratisie”.

Jesteśmy ciekawi, jak szybko Magda Gessler pozbędzie się auta. Być może wkrótce na Facebooku restauratorki pojawi się jakaś fotka z kolacji z nabywcą?

Przypominamy, że także inna gwiazda postanowiła sprzedać swoje rzeczy. Mowa o Dodzie, która zorganizowała wyprzedaż swojej garderoby. Odzież piosenkarki ma być dostępna w cenach na każdą kieszeń, m.in. w jej internetowym sklepiku. Więcej szczegółów poniżej.

Doda pozbywa się ubrań! Można kupić nawet jej suknię ślubną.

RadioZET.pl/SA