Cher na premierze filmu „Mamma Mia” pocałowała Meryl Streep

18.07.2018 11:44

Za nami uroczysta premiera filmu „Mamma Mia”. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd, jednak uwagę przykuła Cher. Piosenkarka, która w filmie gra jedną z ról, zachwyciła swoim wyglądem. Do tego pocałowała Meryl Streep!

Mamma Mia premiera fot. Richard Young/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Trudno uwierzyć, że Cher ma już 72 lata. Kiedy pojawiła się na premierze „Mamma Mia”, od razu przykuła uwagę fotoreporterów. Co ciekawe, piosenkarka w filmie gra Ruby Sheridan, matkę Donny – bohaterki granej przez... Meryl Streep, która od Cher jest młodsza zaledwie o trzy lata.

Zobacz też:

Choć Cher swoją urodą zwracała uwagę, to jednak zrobiła jeszcze coś, co nie mogło pozostać niezauważone: pocałowała Meryl Streep. Ich czuły pocałunek natychmiast uwiecznili fotoreporterzy. Aby rozwiać plotki: piosenkarka i aktorka przyjaźnią się od lat, więc pod ich pocałunkiem nie kryje się nic poza sympatią i prawdopodobnie chęcią zrobienia lekkiego szumu wokół premiery. Trzeba przyznać, że zdecydowanie się to udało.

Poniżej kilka zdjęć z gali towarzyszącej premierze filmu „Mamma Mia. Here I go again”, który już wkrótce pojawi się także w polskich kinach.

RadioZET.pl/SA

Oceń