Zamknij

Cher na premierze filmu „Mamma Mia” pocałowała Meryl Streep

Redakcja
18.07.2018 11:44
Mamma Mia premiera
fot. Richard Young/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Za nami uroczysta premiera filmu „Mamma Mia”. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd, jednak uwagę przykuła Cher. Piosenkarka, która w filmie gra jedną z ról, zachwyciła swoim wyglądem. Do tego pocałowała Meryl Streep!

Trudno uwierzyć, że Cher ma już 72 lata. Kiedy pojawiła się na premierze „Mamma Mia”, od razu przykuła uwagę fotoreporterów. Co ciekawe, piosenkarka w filmie gra Ruby Sheridan, matkę Donny – bohaterki granej przez... Meryl Streep, która od Cher jest młodsza zaledwie o trzy lata.

Zobacz też:

Choć Cher swoją urodą zwracała uwagę, to jednak zrobiła jeszcze coś, co nie mogło pozostać niezauważone: pocałowała Meryl Streep. Ich czuły pocałunek natychmiast uwiecznili fotoreporterzy. Aby rozwiać plotki: piosenkarka i aktorka przyjaźnią się od lat, więc pod ich pocałunkiem nie kryje się nic poza sympatią i prawdopodobnie chęcią zrobienia lekkiego szumu wokół premiery. Trzeba przyznać, że zdecydowanie się to udało.

Poniżej kilka zdjęć z gali towarzyszącej premierze filmu „Mamma Mia. Here I go again”, który już wkrótce pojawi się także w polskich kinach.

RadioZET.pl/SA