Zamknij

Cherry Seaborn – kim jest żona Eda Sheerana?

Redakcja
29.08.2018 13:31
Ed Sheeran żona Cherry Seaborn
fot. Instagram

O tym, że Ed Sheeran w tajemnicy wziął ślub, mówiło się już na początku sierpnia. Jednak dopiero teraz, podczas jednego z wywiadów piosenkarz pochwalił się obrączką. To pewne: pobrał się z Cherry Seaborn. Kim jest żona Sheerana?

Kim jest Cherry Seaborn, żona Eda Sheerana? Po kilku tygodniach spekulacji wśród fanów piosenkarz ostatecznie postanowił rozwiać wątpliwości co do swojego ślubu. Obrączkę na jego palcu zauważono już na początku sierpnia, jednak gwiazdor dotąd nie wypowiadał się na ten temat. Widać zmienił zdanie i nie chce się już kryć.

Żoną Eda Sheerana została Cherry Seaborn – jego koleżanka z czasów szkolnych. Sheeran i Seaborn znają się już od wielu lat i w przeszłości byli już parą. Niestety, tamte szkolne związki zakończyły się rozstaniem, ale po pewnym czasie zrozumieli, że jednak chcą być ze sobą. Ponownie związali się trzy lata temu.

Kim jest Cherry Seaborn, żona Sheerana?

Cherry Seaborn urodziła się 6 maja 1992 roku w angielskiej wsi Falkenham w hrabstwie Suffolk, jest więc o rok młodsza od Eda. Uwielbia podróże i sport, jest fanką piłki nożnej. Lubi grać, jak i kibicować. Jest to wspólna pasja jej i męża. Po szkole średniej Seaborn wyjechała na studia do USA. Ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Duke'a w Karolinie Północnej.

Ed Sheeran po ślubie

Sheeran od zawsze przyznaje, że nie lubi publicznie opowiadać o życiu prywatnym. Nic dziwnego, że i o ślubie nie miał zamiaru nikogo informować. Ostatecznie jednak plotki krążące od kilku tygodni sprawiły, że niejako został zmuszony do zabrania głosu. Kiedy dziennikarz amerykańskiego serwisu Access zapytał wprost, piosenkarz nieco zawstydzony pokazał palec z obrączką.

Pozostaje tylko pogratulować i życzyć młodej parze szczęścia!

RadioZET.pl/SA