Zamknij

Chloe Sevigny urodziła. 45-letnia aktorka po raz pierwszy została mamą

Sylwia Wamej
06.05.2020 12:13
Chloe Sevigny
fot. Rex Features/ East News

Chloe Sevigny urodziła. 45-letnia aktorka po raz pierwszy została mamą. Gwiazda "American Psycho" opowiedziała też o ostatnich chwilach przed porodem, które były dla niej ciężkie.

Chloe Sevigny urodziła. 45-letnia aktorka po raz pierwszy została mamą

Chloe Sevigny urodziła. 45-letnia aktorka przywitała na świecie pierwsze dziecko. Co ciekawe, radosną nowinę przekazał fanom Sevigny menedżer aktorki.

"Dziecko jest już na świecie. Wszyscy są szczęśliwi i zdrowi"  - zdradził. Ojcem dziecka Chloe jest jej partner - Sinisa Mackovic, który jest dyrektorem nowojorskiej galerii sztuki - Karma Art Gallery.

Kilka dni temu paparazzi przyłapali aktorkę z noworodkiem na rękach na ulicach Nowego Jorku. Na razie jednak nie wiadomo, jakiej płci jest maleństwo. Sama zainteresowana na razie nie pochwaliła się dzieckiem w swoich mediach społecznościowych. Chloe Sevigny chętnie pokazywała na Instagramie swoją ciążę, prezentując artystyczne sesje zdjęciowe, z zaokrąglonym brzuszkiem w roli głównej.

Jednak jak mówiła Chloe w wywiadzie dla The Cut, ostatnie chwile przed porodem były dla niej niezwykle ciężkie. "Miałam ataki paniki i płaczu" - mówiła.

Chloe Sevigny: W jakich filmach zagrała 45-letnia aktorka?

Chloe Sevigny to aktorka o polskich korzeniach. 45-letnia gwiazda ma w swoim portfolio mnóstwo świetnych ról, m.in. "Nie czas na łzy". Za ten film była nominowana do Oscara w kategorii  najlepsza drugoplanowa rola żeńska".  Chloe Sevigny zagrała również w takich filmach. jak m.in. "American Psycho",  "Pierwsza strona", "Dogville",  "Melinda i Melinda", "Polegaj na mnie" oraz "Truposze nie umierają".

RadioZet.pl/SW