Chłopak Edyty Górniak zachwyca się ukochaną na Instagramie. „Moje szczęście”

24.04.2019 10:11

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak już nie ukrywają łączącego ich uczucia. Sportowiec na swoim Instagramie zachwyca się ukochaną. „Moje szczęście” – komentuje zdjęcie z Edytą Górniak na Instagramie.

Edyta Górniak fot. Jan Bielecki/ East News

Tomasz Mazurkiewicz zachwyca się Edytą Górniak na Instagramie

Tomasz Mazurkiewicz pochwalił się zdjęciem ukochanej Edyty Górniak na swoim Instagramie. Tym samym sportowiec postanowił uciąć wszelkie plotki, które w ostatnim czasie obiegły media. Plotkowano, że para rozstała się, bo Edyta nie była gotowa na związek na odległość. Mazurkiewicz opublikował kilkanaście godzin temu zdjęcie, z którego wynika, że ich relacja układa się bardzo pomyślnie. Na fotografii widzimy uśmiechniętą Edytę i pupila sportowca – psa Kubę. „Moje szczęście i Kuba” – napisał Mazurkiewicz.

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz: miłość kwitnie

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz spotykają się ze sobą od kilku miesięcy. Nowy partner Edyty Górniak pojawił się nawet na 15. urodzinach syna artystki – Allana. 37-letni sportowiec przez kilkanaście lat grał w piłkę w Polsce, ale też za granicą, m.in. w Danii. Reprezentował barwy Legii Warszawa, Arki Gdynia oraz dwóch klubów zagranicznych. 

Mazurkiewicz zadebiutował w reprezentacji w 2003 roku w towarzyskim spotkaniu z Macedonią. Zagrał w tym meczu 20 minut. W 2012 Tomasz Mazurkiewicz zakończył grę w piłkę na zawodowym poziomie.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń