Zamknij

Chłopak Edyty Górniak zachwyca się ukochaną na Instagramie. „Moje szczęście”

Sylwia Wamej
24.04.2019 10:11
Edyta Górniak
fot. Jan Bielecki/ East News

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak już nie ukrywają łączącego ich uczucia. Sportowiec na swoim Instagramie zachwyca się ukochaną. „Moje szczęście” – komentuje zdjęcie z Edytą Górniak na Instagramie.

Tomasz Mazurkiewicz zachwyca się Edytą Górniak na Instagramie

Tomasz Mazurkiewicz pochwalił się zdjęciem ukochanej Edyty Górniak na swoim Instagramie. Tym samym sportowiec postanowił uciąć wszelkie plotki, które w ostatnim czasie obiegły media. Plotkowano, że para rozstała się, bo Edyta nie była gotowa na związek na odległość. Mazurkiewicz opublikował kilkanaście godzin temu zdjęcie, z którego wynika, że ich relacja układa się bardzo pomyślnie. Na fotografii widzimy uśmiechniętą Edytę i pupila sportowca – psa Kubę. „Moje szczęście i Kuba” – napisał Mazurkiewicz.

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz: miłość kwitnie

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz spotykają się ze sobą od kilku miesięcy. Nowy partner Edyty Górniak pojawił się nawet na 15. urodzinach syna artystki – Allana. 37-letni sportowiec przez kilkanaście lat grał w piłkę w Polsce, ale też za granicą, m.in. w Danii. Reprezentował barwy Legii Warszawa, Arki Gdynia oraz dwóch klubów zagranicznych. 

Mazurkiewicz zadebiutował w reprezentacji w 2003 roku w towarzyskim spotkaniu z Macedonią. Zagrał w tym meczu 20 minut. W 2012 Tomasz Mazurkiewicz zakończył grę w piłkę na zawodowym poziomie.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW