Zamknij

Chodakowska i Lewandowska mają konkurencję. Kim jest Gosia Gałkowska?

Redakcja
27.10.2017 13:06
Gosia Gałkowska kim jest
fot. Instagram

Gosia Gałkowska ma na Instagramie dopiero 22 tysiące obserwujących, ale wygląda na to, że szybko liczba ta może znacznie wzrosnąć. Niedawno zadebiutowała na warszawskich salonach, choć w świecie fitnessu jest już dobrze znana jako trenerka personalna i mistrzyni Polski w Fit Model. Kim jest Gosia Gałkowska?

Wygląda na to, że na horyzoncie pojawiła się nowa potencjalna konkurencja dla Ani Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej. Gosia Gałkowska obecna była niedawno na kilku imprezach, gdzie pozowała na ściankach i zachwycała swoją nienaganną sylwetką. Gościła m.in. na urodzinach magazynu "Party", czym pochwaliła się na Instagramie:

Okazuje się, że Gosia Gałkowska to mistrzyni Polski w Fit Model. Od lat jest trenerem personalnym oraz międzynarodowym certyfikowanym instruktorem fitness i instruktorem ćwiczeń siłowych. W sieci chętnie wrzuca zdjęcia z treningów, pokazuje, jak ćwiczyć i radzi innym. Uwagę przykuwają także jej odważne zdjęcia.

Jak twierdzi Gałkowska, już teraz zgłaszają się do niej setki osób zainteresowanych treningami pod jej okiem. Czy stanie się tak popularna, jak Lewandowska czy Chodakowska?

RadioZET.pl/SA