Zamknij

Chodakowska znów eksponuje pośladki. Z premedytacją! O co chodzi?

Redakcja
28.02.2018 14:54
Ewa Chodakowska w bikini
fot. Instagram

Ewa Chodakowska nie raz spotkała się z krytyką treści, które wrzuca do sieci. Trenerka nie widzi nic złego w prezentowaniu odsłoniętych pośladków. Teraz zrobiła to z premedytacją. W jakim celu?

Na swoim Instagramie Chodakowska bardzo często wrzuca posty, które mają motywować internautki do działania. Trenerka nie raz podkreślała, że nie widzi nic złego w publikowaniu zdjęć pośladków, bo skoro kobieta jest z nich dumna i ciężko pracowała na swój wygląd i sylwetkę, to ma powody do dumy. W ten sposób już parę razy wdała się w polemikę z innymi znanymi osobami, które uważają, że zbytnie koncentrowanie się na wyglądzie nie prowadzi do niczego dobrego, a zwyczajnie jest przejawem próżności.

Jak widać, trenerka nic nie robi sobie z tych opinii i robi swoje. Teraz z premedytacją znów zaprezentowała swoje pośladki.

„Upssss... wybacz, ze obracam się tyłem... ale za oknem mróz, a w głowie letnie pośladki” — pisze „Choda”. Okazuje się, że to sprytny sposób, by zachęcić internautki do wyzwania — oczywiście sportowego. „Chodzi za mną BIKINI WYZWANIE .. takie 90-cio dniowe.. Zawsze wrzucam moje wyzwania łącznie z planami treningowymi i przykładowym jadłospisem na fb, ale tym razem pokusiłabym się o udostępnienie całej akcji tez tutaj na insta (...). JESTEŚ NA TO GOTOWA? Jeśli TAK.. zostaw w komentarzu słowo GOTOWA, a ja obiecuje, że zadbam o Ciebie jak nikt nigdy dotąd MOJA KRÓLOWO” — wyjaśnia.

Co ciekawe, pod zdjęciem do tej pory nie pojawiły się żadne nieprzychylne komentarze. Na nietypowe wezwanie do akcji panie zareagowały wyjątkową gotowością, co pokazuje, jak bardzo cenią pomoc ze strony Chodakowskiej. Ten post w kilkanaście godzin zyskał ponad 70 tysięcy polubień.

Zagłosuj

Ćwiczysz, lub znasz kogoś, kto ćwiczy z Chodakowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA