Zamknij

Chris Evans zaliczył wpadkę. Przez przypadek pokazał penisa na Instagramie

15.09.2020 18:58
Chris Evans
fot. Rex Features/East News

Chris Evans zaliczył w ostatnim czasie poważną wpadkę. W sieci przez przypadek znalazło się zdjęcie przyrodzenia znanego aktora. Choć fotografia szybko zniknęła z jego profilu, zdążyła przykuć uwagę internautów.

Chris Evans dołączył do grona gwiazd, których nagie zdjęcia znalazły się w internecie. Aktor, znany przede wszystkim z filmu "Kapitan Ameryka", przez przypadek opublikował fotografię, na której widać jego penisa. Poniedziałkowa wpadka gwiazdora nie umknęła uwadze internautów i zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć. Choć Chris Evans błyskawicznie usunął je ze swojego profilu, musiał zmierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami.

Zobacz także: Netflix: Ryan Gosling w najdroższym filmie w historii platformy. Kiedy premiera?

Chris Evans pokazał zdjęcie przyrodzenia na Instagramie

Chris Evans szybko usunął nagie zdjęcie z Instagrama, jednak fotografię wciąż można znaleźć w wielu miejscach w sieci - między innymi na Twitterze. Aktor stał się ofiarą nieprzyjemnych żartów i bohaterem memów. Choć większość osób w tym momencie wolałoby ukryć się ze wstydu, gwiazdor "Kapitana Ameryki" wykorzystał ten moment i zaapelował do fanów.

- Skoro przykułem waszą uwagę… IDŹCIE ZAGŁOSOWAĆ 3 listopada! - napisał na Twitterze, zachęcając do udziału w wyborach prezydenckich w USA.

Fani aktora doceniają, że tak umiejętnie wykorzystał nieprzyjemną wpadkę. Proszą także, by inni nie podawali dalej nagiej fotografii. Myślicie, że internauci szybko zapomną o tym wydarzeniu?