Zamknij

Chris Hemsworth z żoną na plaży. Kim jest Elsa Pataky?

Redakcja
23.10.2018 15:56
Chris Hemsworth z żoną na plaży. Kim jest Elsa Pataky?
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Chris Hemsworth to australijski aktor, któremu największą sławę przyniosła rola bohatera Thora w serii filmowych adaptacji komiksowego uniwersum Marvela. Prywatnie Hemsworth od 8 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Kim jest jego wybranka, Elsa Pataky?

Chris Hemswotrh swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął od roli w operze mydlanej „Zatoka serc”. Kariera przystojnego australijskiego aktora rozwijała się jednak bardzo szybko i w 2009 roku widzowie mogli oglądać go w jednej z obrazów popularnej serii filmowej „Star Trek”. Jednak przełomowym dla Hemswortha rokiem był 2010. To właśnie wtedy po raz pierwszy wcielił się w postać Thora, bohatera komiksowego uniwersum Marvela. Obecnie jest jednym z najgorętszych nazwisk Hollywood.

Media i fani doceniają nie tylko talent aktorski Chrisa, ale także jego urodę i atletyczną budowę. W 2014 roku magazyn „People” uznał go za „Najseksowniejszego mężczyznę świata”, a dwa lata później czasopismo „Vanity fair” opisało go jako najprzystojniejszego aktora. Choć wzdycha do niego wiele fanek, Hemsworth od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. 

Kim jest Elsa Pataky?

Chris Hemsworth poślubił Elsę Pataky w grudniu 2010 roku. Owocem ich związku jest troje dzieci: córka India Rose oraz bliźniaki, Tristan i Sasha. Pataky jest starsza od męża o 7 lat. To urodzona w Madrycie aktorka, córka hiszpańskiego biochemika José Francisco Lafuente i publicystki Cristiny Pataky Medianu. Jej kariera nabrała rozpędu, gdy zagrała w filmie fabularnym „El arte de morir”, który odniósł w Hiszpanii duży sukces. Aktora postanowiła jednak spróbować swoich sił w Stanach Zjednoczonych. Zadebiutowała w 2006 roku w „Wężach w samolocie”, jednak widzowie najlepiej kojarzą ją z roli Eleny Neves z serii „Szybcy i wściekli”. Pataky wciela się w nią w częściach od 5 do 8. Elsa i Chris uchodzą za bardzo zgrane i kochające się małżeństwo, które unika medialnych skandali.

Tymczasem do kin ma trafić kolejny obraz. Sprawdź, na kiedy zapowiedziana została premiera „Kapitan Marvel”.

Chris Hemsworth i Elsa Pataky
fot. FaceToFace/REPORTER

RadioZET.pl/MF