Zamknij

Chrissy Teigen poroniła. Znana modelka i John Legend stracili dziecko

01.10.2020 11:17
Chrissy Teigen i John Legend zstracili dziecko
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Chrissy Teigen, modelka i żona znanego muzyka znanego jako John Legend, podzieliła się smutną wiadomością. Para cieszyła się z kolejnej ciąży, niestety, nie doczekała się trzeciego dziecka. Chrissy trafiła do szpitala, ale mimo wysiłków lekarzy straciła dziecko. W mediach społecznościowych podzieliła się wstrząsającym zdjęciem.

 Chrissy Teigen to popularna amerykańska modelka, która od lat cieszy się ogromną popularnością. 34-latka z powodzeniem realizuje się także jako osobowość telewizyjna, a nawet autorka książek. Jak przystało na celebrytkę, cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 31 milionów użytkowników, a liczba ta nadal rośnie. Nie bez znaczenia jest głośne medialne małżeństwo z muzykiem znanym jako John Legend. Gwiazdor gatunku R&B ma na swoim koncie między innymi statuetkę Oscara za piosenkę do filmu "Glory" z 2015 roku.

Chrissy i John uznawani są za bardzo zgodne małżeństwo i szczęśliwych rodziców dwójki pociech: urodzonej w 2916 roku córki Luny oraz dwa lata młodszego syna Milesa. Para podzieliła się radosną wiadomością o nadejściu trzeciego dziecka, jednak pojawiły się komplikacje. We wrześniu Teigen trafiła do szpitala, a jej stan się pogarszał. Obfite krwawienia wymagały między innymi przeprowadzenia kilku transfuzji. Niestety, Chrissy opublikowała w sieci post, przekazując najgorszą z wiadomości.

 Iwona Węgrowska poroniła. Dramatyczne wyznanie wokalistki [FOTO]

Chrissy Teigien i John Legend stracili dziecko. Modelka przekazała tragiczną wiadomość

Na profilu Chrissy Teigein na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zaszokowało fanów i wielu z nich wzruszyło. Widzimy na nim zapłakaną modelkę siedzącą na szpitalnym łóżku. W poście informuje ona o tragicznym wydarzeniu, para celebrytów, mimo wysiłków lekarzy, straciła dziecko.

- Do naszego Jacka: tak mi przykro, że kilka pierwszych chwil Twojego życia było tak skomplikowanych i nie mogliśmy dać Ci domu, dzięki któremu mógłbyś żyć dalej. Zawsze będziemy Cię kochali (...) Jesteśmy wdzięczni za życie, które mamy; za nasze wspaniałe dzieci, Lunę i Milesa oraz wszystkie niesamowite rzeczy, których mogliśmy doświadczyć. Ale codzienność nie może być pełna słońca. W te najmroczniejsze dni będziemy w żałobie, będziemy wypłakiwać oczy. Ale też mocniej się przytulimy i wspólnie przez to przejdziemy - napisała załamana celebrytka.

Serdecznie współczujemy gwiazdorskiej parze.

 Małgorzata Rozenek przyznała, że poroniła bliźniaczą ciążę