Zamknij

Chuck Norris zachwycony WOŚP. Nagrał specjalne pozdrowienia dla Jurka Owsiaka [WIDEO]

20.01.2021 21:17
Chuck Norris
fot. Steven Markham/REX/Shutterstock

Chuck Norris jest pod wrażeniem tego, co robi Jerzy Owsiak i ekipa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na profilu fundacji braci Collins pojawiło się krótkie nagranie, na którym 80-letni aktor pozdrawia oraz nie szczędzi ciepłych słów Jurkowi Owsiakowi i WOŚP.

Chuck Norris podziwia Jurka Owsiaka iWOŚP. Na instagramowym profilu fundacji braci Collins pojawiło się wideo, na którym aktor podkreśla, że jest pod wrażeniem działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To właśnie bracia Rafał i Grzegorz Collins poprosili aktora, aby wziął udział w nagraniu.

Zobacz też: Jurek Owsiak oddał na WOŚP ważny przedmiot. Może go zdobyć każdy 

Chuck Norris podziwia Jurka Owsiaka. Aktor nagrał specjalne pozdrowienia

"Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego!" - mówi na krótkim wideo Chuck Norris.

Już 31 stycznia po raz 29. odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego wydarzenia zebrane zostaną pieniądze dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Z powodu pandemii koronawirusa zbiórki będą odbywać się online przez serwis siepomaga.pl. W tym roku ze względu na pandemię utworzone zostanie specjalne studio, w którym odbywać się będą m.in. koncerty. Ze względów bezpieczeństwa wstęp na nie będą mieli jedynie zaproszeni goście, pracownicy techniczni i Fundacji WOŚP. Wystąpią m.in. Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Ania Rusowicz oraz Voo Voo.

RadioZet.pl