Zamknij

Ciąża Cameron Diaz: ten strój potwierdza pogłoski?

Redakcja
09.02.2018 16:29
Cameron Diaz ciąża
fot. Instagram

O tym, że aktorka Cameron Diaz jest w ciąży, w mediach można było przeczytać już kilkakrotnie. Pogłoski wróciły na początku tego roku, a najnowsze zdjęcia nie pozostawiają fanom gwiazdy wątpliwości.

Magazyn „Radar Online” opublikował najnowsze zdjęcia Cameron Diaz, na których gwiazdę uchwycono w długiej, luźnej sukience. Mimo „babcinego” kroju strój uwydatnia zaokrąglony brzuch gwiazdy.

Do tej pory ani Diaz, ani jej mąż Benija Maddena nie skomentowali doniesień prasy, jednak ciekawscy są zdania, że ostatnie fotki ostatecznie potwierdzają, że aktorka spodziewa się pierwszego dziecka. Co więcej, zdaniem zagranicznych komentatorów przemawiać za tym ma także zmiana stylu gwiazdy, która od dłuższego czasu stawia na długie, luźne i wzorzyste sukienki, które mają ukrywać jej rosnący ciążowy brzuch.

Na oficjalne potwierdzenie tych wieści na razie trzeba zaczekać, ale wiadome jest, że para bardzo chciała powiększyć rodzinę. Jak informują zagraniczne media, Diaz i Madden starają się o dziecko od kilku lat, a w 2017 zaczęli rozważać adopcję. Portal MSN zdradza, że podobno gwiazda i jej mąż sami byli bardzo zaskoczeni wieścią o ciąży aktorki.

RadioZET.pl/dailymail/msn/SA