Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ciąża Cameron Diaz: ten strój potwierdza pogłoski?

09.02.2018 16:29

O tym, że aktorka Cameron Diaz jest w ciąży, w mediach można było przeczytać już kilkakrotnie. Pogłoski wróciły na początku tego roku, a najnowsze zdjęcia nie pozostawiają fanom gwiazdy wątpliwości.

Cameron Diaz ciąża fot. Instagram

Magazyn „Radar Online” opublikował najnowsze zdjęcia Cameron Diaz, na których gwiazdę uchwycono w długiej, luźnej sukience. Mimo „babcinego” kroju strój uwydatnia zaokrąglony brzuch gwiazdy.

Do tej pory ani Diaz, ani jej mąż Benija Maddena nie skomentowali doniesień prasy, jednak ciekawscy są zdania, że ostatnie fotki ostatecznie potwierdzają, że aktorka spodziewa się pierwszego dziecka. Co więcej, zdaniem zagranicznych komentatorów przemawiać za tym ma także zmiana stylu gwiazdy, która od dłuższego czasu stawia na długie, luźne i wzorzyste sukienki, które mają ukrywać jej rosnący ciążowy brzuch.

Na oficjalne potwierdzenie tych wieści na razie trzeba zaczekać, ale wiadome jest, że para bardzo chciała powiększyć rodzinę. Jak informują zagraniczne media, Diaz i Madden starają się o dziecko od kilku lat, a w 2017 zaczęli rozważać adopcję. Portal MSN zdradza, że podobno gwiazda i jej mąż sami byli bardzo zaskoczeni wieścią o ciąży aktorki.

RadioZET.pl/dailymail/msn/SA

Oceń