Zamknij

Ciężarna Ashley Graham nago. Gwiazda pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

03.12.2021 14:04
Ashley Graham
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Ashley Graham to modelka plus size, która w swoich mediach społecznościowych często podkreśla, jak ważna jest akceptacja samej siebie. Modelka i młoda mama obecnie jest w drugiej ciąży. 34-latka zamieściła odważne, nagie zdjęcie na Instagramie. Modelka postanowiła też oswoić temat rozstępów.

Ashley Graham dała się poznać swoim fanom jako modelka plus size, która rozsławiła ruch  body positive. Graham przekonuje, jak ważna jest akceptacja samej siebie. Jakiś czas temu modelka została mamą. Teraz razem ze swoim mężem Justinem Ervinem po raz drugi spodziewa się dziecka. Zakochani tym razem przywitają bliźniaki. Ashley pozostaje konsekwentna i podobnie jak w przypadku pierwszej ciąży, również i tym razem prezentuje zaokrąglone kształty na Instagramie.

Zobacz też:  Ashley Graham na zmysłowym zdjęciu. Modelka plus size pokazała się w samej bieliźnie [FOTO]

 Ashley Graham nago. Gwiazda pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

Teraz pokazała odważne, nagie zdjęcie. Tą fotografią chciała zwrócić uwagę na rozstępy.

"Justin mówi, że wyglądają jak drzewo życia" - napisała Graham, cytując słowa swojego męża, Justina Ervina. Pod odważną fotografią modelki posypało się mnóstwo komplementów. Fani docenili odwagę, której Ashley Graham zdecydowanie nie brakuje. "Matka natura","brawo za odwagę","absolutnie wyjątkowe zdjęcie", "piękna mama", "piękno i moc" - zachwycali się fani.

Ashley Graham to jedna z najpopularniejszych modelek plus size. Na swoim koncie ma mnóstwo modowych okładek, m.in. dla "Vogue'a", "Sports Illustrated" oraz "Glamour".