Zamknij

Ciężarna Jennifer Lawrence olśniewa na premierze "Nie patrz w górę" [FOTO]

06.12.2021 17:09
Jennifer Lawrence
fot. Jackie Brown / SplashNews.com/East News

Jennifer Lawrence pojawiła się na premierze czarnej komedii "Nie patrz w górę". Piękna aktorka zaprezentowała ciążowe kształty w dopasowanej sukni. Jak wyglądała?

Jennifer Lawrence i jej mąż Cooke Maroney spodziewają się pierwszego dziecka. Piękna aktorka zaprezentowała ciążowe kształty na premierze czarnej komedii "Nie patrz w górę". Produkcja  wyreżyserowana przez Adama McKay'a od wielu miesięcy wzbudza ogromne zainteresowanie. Wszystko przez to, że w filmie wystąpiła cała plejada gwiazd, m.in. Lenonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence oraz Meryl Streep.

Zobacz też:  Zobacz też: Jennifer Lawrence opowiedziała o wycieku nagich zdjęć. "Trauma nigdy nie minie"

Ciężarna Jennifer Lawrence olśniewa na premierze "Nie patrz w górę" [FOTO]

Na uroczystej premierze w Nowym Jorku nie mogło zabraknąć gwiazd, które zagrały główne role. Jennifer Lawrence pozowała w towarzystwie Leonardo DiCaprio, prezentując ciążowe kształty w dopasowanej, eleganckiej sukni. Gwiazda zadała szyku w połyskującej sukni Diora. 31-letnia aktorka dopełniła stylizację połyskującą i piękną biżuterią Tiffany & Co. Trzeba przyznać, że wyglądała przepięknie.

W produkcji "Nie patrz w górę" Jennifer Lawrence wciela się w postać studentki astronomii, Kate, Razem z profesorem Randall’em Mandym (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że Ziemi grozi kolizja z krążącą w Układzie Słonecznym kometą. Mają pół roku na to, aby ostrzec ludzkość o katastrofie, która ma nadejść.

Prywatnie Jennifer związana jest z Cookiem Maroneyem. To 37-letni handlarz dzieł sztuki, dyrektor prestiżowej nowojorskiej galerii sztuki Gladstone. Jest absolwentem historii sztuki na Uniwersytecie Nowojorskim.

EN_01504609_0132
fot. Jackie Brown / SplashNews.com/East News