Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cleo broni Donatana? Kolejna wypowiedź w sprawie z Górniak

13.06.2018 16:35

Ciąg dalszy zamieszania z Donatanem i Edytą Górniak w roli głównej. Temat skomentowała Cleo. Co sądzi o sprawie? Jej komentarz zaskakuje. Wygląda na to, że broni skandalicznego zachowania producenta.

Cleo fot. Instagram

Choć od festiwalu w Opolu minęło już kilka dni, nie gaśnie zamieszanie wokół skandalicznego zachowania Donatana, który, pozując na ściance z Edytą Górniak, złapał ją za pośladek. Być może sprawa uszłaby uwadze mediów, gdyby nie fakt, że ktoś całą sytuację zarejestrował, a wideo wrzucił do sieci. Na filmiku widać wyraźnie, jak producent dotyka ręką pośladka Górniak. Ta w odpowiedzi wymierza mu policzek.

Wkrótce po zajściu Górniak skomentowała je w sieci i ostatecznie postanowiła zerwać współpracę z producentem. W ostatnich słowach podziękowała Cleo i dodała, że jest jej przykro, że nie będą miały już okazji współpracować.

 Cleo, Kochana, jesteś wspaniałym twórcą, kompozytorem i autorem tekstów. Żałuję, że nie połączymy już sił artystycznych dla Naszych Fanów. Pozostaję Ci niezmiennie życzliwa — napisała Górniak. (całe oświadczenie Edyty Górniak)

Sam Donatan także zabierał głos w sprawie i najpierw wypierał się, że cokolwiek miało miejsce, potem twierdził, że zrobił to celowo, by sprowokować dyskusję na ważny temat, potem też przepraszał Edytę, aż wreszcie stwierdził, że czuje się wykorzystany.

Donatan przeprasza Edytę Górniak. Twierdzi też, że został wykorzystany

Wreszcie swoje trzy grosze dorzuciła i Cleo. Niestety, zdaniem wielu internautów, mogłaby wcale się nie wypowiadać, bo wyszło na to, że... broni zachowania Donatana. W odpowiedzi na pytanie jednego z fanów, co sądzi o zachowaniu producenta, stwierdziła, że to tylko takie „poczucie humoru” oraz „ekstrawagancki styl bycia”.

„Donatan ma ekstrawaganckie poczucie humoru i styl bycia. Do tego wydaje mi się, że to było ustawione. Tak przynajmniej to wygląda” – napisała.

1

Niektórzy internauci nie kryją zaskoczenia takim komentarzem Cleo. Twierdzą, że w obliczu coraz głośniej pojawiającego się tematu molestowania kobiet tłumaczenie podobnych zachowań „poczuciem humoru” jest nieporozumieniem, a ona po prostu zbagatelizowała sprawę.

RadioZET.pl/SA

Oceń