Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cleo lata na koncerty własnym samolotem? Wydatki polskich gwiazd

16.08.2018 11:45

Cleo to jedna z najbardziej pracowitych i najlepiej opłacanych polskich wokalistek. Nic dziwnego, że może pozwolić sobie na kosztowne zakupy. Na przykład prywatny samolot, aby móc szybko docierać na zaplanowane koncerty.

Cleo lata na koncerty własnym samolotem? Wydatki polskich gwiazd fot. Instagram:@cleo_don

Cleo to bez wątpienia jedna z najjaśniejszych gwiazd współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej. Wokalistka, która karierę rozpoczynała od współpracy z Donatanem, doskonale poradziła sobie również solowo. Wczoraj fani mogli ją oglądać podczas pierwszego dnia Sopot Top of the Top 2018, gdzie wystąpiła, jak zwykle zresztą, w fantastycznej kreacji. Niedawno pojawiła się także informacja, że artystka dołączy do składu jury „The Voice Kids”. Tak wiele obowiązków zawodowych wiąże się również z dużymi dochodami. Jedna z najlepiej opłacanych krajowych piosenkarek może pozwolić sobie na wiele, co mogliśmy zobaczyć między innymi na jej profilu na Facebooku.

Polskie gwiazdy mają samoloty i śmigłowce?

Cleo 11 sierpnia opublikowała na portalu krótki film, na którym pokazała swój prywatny samolot, którego używa do szybkiej podróży pomiędzy planami zdjęciowymi a koncertami. Jak sama powiedziała w nagraniu, ruszała „prosto z The Voice Kids na lotnisko i na koncert”. Z podobnych udogodnień skorzystała ostatnio Magda Gessler, która na wieczór panieński Joanny Krupy postanowiła dotrzeć wynajętym helikopterem. Wszystko, by nie zawieść fanów oraz przyjaciół.

Z kolei Natalia Siwiec postanowiła pozostać na ziemi, choć i ona stawia raczej na szybkie przemieszczanie się. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie przy błyszczącym, czerwonym Camaro. Hasztag #zabawka wydaje się nieco zbyt delikatny. Ten model auta wart jest bowiem około 200 tysięcy złotych.

Jak widać, krajowe gwiazdy zaczynają się równać poziomem do swoich odpowiedników w Stanach Zjednoczonych, zarówno jeśli chodzi o zakupy, jak i wypoczynek. Ostatni wakacyjny wyjazd Małgorzaty Rozenek niczym nie ustępował wypoczynkowi gwiazd Hollywood.

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi