Zamknij

Cleo lata na koncerty własnym samolotem? Wydatki polskich gwiazd

Redakcja
16.08.2018 11:45
Cleo lata na koncerty własnym samolotem? Wydatki polskich gwiazd
fot. Instagram:@cleo_don

Cleo to jedna z najbardziej pracowitych i najlepiej opłacanych polskich wokalistek. Nic dziwnego, że może pozwolić sobie na kosztowne zakupy. Na przykład prywatny samolot, aby móc szybko docierać na zaplanowane koncerty.

Cleo to bez wątpienia jedna z najjaśniejszych gwiazd współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej. Wokalistka, która karierę rozpoczynała od współpracy z Donatanem, doskonale poradziła sobie również solowo. Wczoraj fani mogli ją oglądać podczas pierwszego dnia Sopot Top of the Top 2018, gdzie wystąpiła, jak zwykle zresztą, w fantastycznej kreacji. Niedawno pojawiła się także informacja, że artystka dołączy do składu jury „The Voice Kids”. Tak wiele obowiązków zawodowych wiąże się również z dużymi dochodami. Jedna z najlepiej opłacanych krajowych piosenkarek może pozwolić sobie na wiele, co mogliśmy zobaczyć między innymi na jej profilu na Facebooku.

Polskie gwiazdy mają samoloty i śmigłowce?

Cleo 11 sierpnia opublikowała na portalu krótki film, na którym pokazała swój prywatny samolot, którego używa do szybkiej podróży pomiędzy planami zdjęciowymi a koncertami. Jak sama powiedziała w nagraniu, ruszała „prosto z The Voice Kids na lotnisko i na koncert”. Z podobnych udogodnień skorzystała ostatnio Magda Gessler, która na wieczór panieński Joanny Krupy postanowiła dotrzeć wynajętym helikopterem. Wszystko, by nie zawieść fanów oraz przyjaciół.

Z kolei Natalia Siwiec postanowiła pozostać na ziemi, choć i ona stawia raczej na szybkie przemieszczanie się. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie przy błyszczącym, czerwonym Camaro. Hasztag #zabawka wydaje się nieco zbyt delikatny. Ten model auta wart jest bowiem około 200 tysięcy złotych.

Jak widać, krajowe gwiazdy zaczynają się równać poziomem do swoich odpowiedników w Stanach Zjednoczonych, zarówno jeśli chodzi o zakupy, jak i wypoczynek. Ostatni wakacyjny wyjazd Małgorzaty Rozenek niczym nie ustępował wypoczynkowi gwiazd Hollywood.

RadioZET.pl/MF