Zamknij

Cleo w nowej fryzurze. Takim wizerunkiem zszokowała fanów [FOTO]

Maciej Friedrich
20.04.2020 14:09
Cleo w nowej fryzurze. Takim wizerunkiem zszokowała fanów [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Cleo znana jest ze swojego wizerunku, słynny jest między innymi jej długi warkocz. Wokalistka zadziwiła fanów, publikując zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze. Czyżby zdecydowała się na radykalną metamorfozę?

Cleo to jedna  z najpopularniejszych obecnie polskich piosenkarek. Pochodząca ze Szczecina artystka zyskała ogromną popularność dzięki współpracy z Donatanem, lansując takie hity jak "My Słowianie" czy "Slavica". Obecnie z powodzeniem kontynuuje karierę solową, a jej singiel "Łowcy gwiazd" bił rekordy popularności.

Cleo dała się poznać fanom jako otwarta i uśmiechnięta osoba, która stara się być blisko wielbicieli między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej cechą charakterystyczną jest także barwny wizerunek, w tym między innymi charakterystyczna fryzura. Warkocz lub kucyk nie pozwalają pomylić Cleo z nikim innym. W tym większym szoku byli internauci, gdy w sieci pojawiło się zdjęcie wokalistki w zupełnie innej fryzurze.

 Cleo wspiera Kasię Kowalską, a Donatan chamsko komentuje. Fani są oburzeni: "Jak tak można?!"

Cleo zmieniła fryzurę. Zrezygnowała ze słynnego warkocza?

W sobotę 18 kwietnia na profilu Cleo na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie artystki, które niejednego fana wprawiło w osłupienie. Gwiazda pokazała się bowiem fanom w rozpuszczonych włosach. Przy okazji Cleo zdradziła, że znalazła sposób na zadbanie o włosy w dobie pandemii koronawirusa.

- Ta dłuuuuga izolacja w domu skłania mnie do różnych wynalazków. Dzisiaj wymyśliłam bardzo prosty sposób na szybkie blond pasemka i odświeżenie koloru wokół buzi i przyznam, że jak warunki domowe wyszło całkiem nieźle, jak jesteście ciekawi, to nagram Wam kiedyś filmik jak to zrobić. A Wy czego nauczyliście się podczas siedzenia w domku? - napisała.

Jedna z fanek zaniepokoiła się wyraźnie krótszymi włosami Cleo. Na szczęście piosenkarka szybko rozwiała wątpliwości.

- Ścięłaś włosy? - padło pytanie.

- Schowałam w kaptur - odparła gwiazda.

Fani charakterystycznych warkoczy i kucyków mogą więc spać spokojnie, Cleo najwyraźniej nie ma zamiaru zrezygnować ze swojego wizerunku.

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką Cleo?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF