Zamknij

Cleo opublikowała poruszający wpis na Instagramie. Jej brata bliźniaka czeka operacja

Sylwia Wamej
20.05.2020 11:23
Cleo opublikowała poruszający wpis na Instagramie. Jej brata bliźniaka czeka operacja
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Cleo pokazała na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie z bratem bliźniakiem. Gwiazda zdradziła, że czeka go operacja. Cleo ubolewa również, że przez pandemię koronawirusa nie może czuwać w szpitalu przy swoim bracie.

Cleo pokazała zdjęcie z bratem bliźniakiem. Czeka go operacja

Cleo rzadko pisze o swojej rodzinie na Instagramie. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie sprzed lat, razem ze swoim bratem bliźniakiem. Cleo opublikowała też poruszający wpis. Jak się okazuje, jej brat musi przejść operację, a Cleo bardzo ubolewa nad tym, że przez pandemię koronawirusa nie może odwiedzić go w szpitalu.

"Dzisiaj Światowy Dzień Bliźniaków. Mój Brat ten po lewej zbija Wam piąteczkę i dziękuje Wam za życzenia zdrowia. Ja po prawej ziewam co prawda, ale wyglądam, jakbym śpiewała juz od kołyski. Cudownie jest mieć Brata Bliźniaka - spotykasz Go pod sercem Mamy i zostaje Twoim Przyjacielem na całe życie.
Jutro czeka Go w szpitalu operacja. Proszę Was o wysłanie Mu dużej dawki pozytywnej energii i ciepłych myśli, żeby nie czuł się sam. Gdyby nie pandemia, czuwałabym przy Nim. Niestety pozostaje mi czuwanie sercem i myślą na odległość.
Wszystko będzie dobrze" - napisała piosenkarka.

Warto podkreślić, że piosenkarka wzięła udział w hitowej zabawie Hot 16 Challenge, którą zadedykowała swojemu bratu. Wtedy też zdradziła, że brat bliźniak ma problemy ze zdrowiem.

"Kochani tak jak wspomniałam #Hot16Challenge2 dedykuję mojemu Bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu. Rok 2020 stawia różne wyzwania. Czasy nie są łatwe, ale wierzę w to, że wszystko będzie dobrze. Pamiętajmy o tym, że świat nie zatrzymał się dla osób, które walczą z różnymi problemami zdrowotnymi. Musimy otoczyć ich szczególną opieką"  - mówiła wokalistka.

Cleo zdradziła, jakie relacje ma z Piotrem, jej bratem bliźniakiem

Cleo w wywiadach nie ukrywała, że jej relacja z bratem bliźniakiem jest wyjątkowa.

"Mam brata bliźniaka Piotra, z którym się świetnie dogadujemy. Mamy podobne charaktery, ale różnimy się zainteresowaniami. On ma umysł ścisły, zawsze był związany z matematyką, fizyką, a  mnie ciągnęło bardzo w ten świat artystyczny, czyli malarstwo, fotografię i oczywiście muzykę" - mówiła w jednym z programów Polsatu 36-letnia piosenkarka.

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW