Zamknij

Cleo zmieniła fryzurę. W nowym wizerunku ciężko ją rozpoznać [FOTO]

18.08.2021 13:36
Cleo
fot. Karol Makurat/ Reporter/ East News

Cleo zazwyczaj jest wierna jednej fryzurze. Gwiazda stawia na wysoki kucyk, który wiąże na czubku głowy. Tym razem zdecydowała się na sporą zmianę, a na Instagramie zaprezentowała fryzurę w stylu starego Hollywood. Fani byli zachwyceni metamorfozą.

Cleo to gwiazda wierna swojemu stylowi. W stylizacjach stawia na wyraziste kolory, a włosy wiąże w kucyk na czubku głowy. Tym razem postanowiła nieco zmienić swoją fryzurę i postawiła na loki w hollywoodzkim stylu. "Co powiecie na klimat dawnego Hollywood? Ja bardzo lubię ten styl" - napisała gwiazda. Fanom fryzura piosenkarki bardzo przypadła do gustu i w komentarzach komplementowali gwiazdę. "Bosko" - napisała Magda Steczkowska. "Myślałem, że to Marilyn Monroe", "o mój Boże, wyglądasz niesamowicie, pasuje ci taki wygląd zdecydowanie", "mega do ciebie pasuje"," o jaka piękna", "wyglądasz świetnie, pasuje ci taki styl" - zachwycali się wielbiciele Cleo.

Cleo opublikowała teledysk do utworu "Polskie Mexico". Klip budził kontrowersje już przed premierą

 Cleo zmieniła fryzurę. W nowym wizerunku ciężko ją rozpoznać [FOTO]

Cleo karierę zaczynała w chórze gospel Soul Connection. W latach 2004–2005 współtworzyła duet Dwie Asie, który udzielał się wokalnie w utworach wykonawców hip-hopowych, takich jak Pih czy Endefis. Od 2013 współpracuje z Donatanem, z którym wydała album studyjny Hiper/Chimera (2014) i solowe Bastet (2016) oraz superNOVA (2020).

Pierwszą płytę promowali m.in. singlem „My Słowianie”, z którym zajęli 14. miejsce w finale 59. Konkursu Piosenki Eurowizji. Z pierwszą płytą dotarła na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Za sprzedaż swoich albumów i singli otrzymała jedną diamentową płytę, trzy potrójnie platynowe, cztery platynowe i jedną złotą.