Zamknij

Cleo znów wolna i szuka miłości? Piosenkarka ostro skomentowała plotki

Redakcja
14.01.2019 13:35
Cleo znów wolna i szuka miłości? Piosenkarka ostro skomentowała plotki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

W kolorowej prasie pojawiła się informacja, że Cleo znów jest wolna i szuka kandydata na męża. Piosenkarka postanowiła odnieść się do tych doniesień. W sieci opublikowała wpis, w którym nie oszczędza twórców „fake newsów”.

Cleo to pochodząca ze Szczecina wokalistka, która robi w naszym kraju zawrotną karierę. Była członkinią chóru gospel i duetu Dwie Asie, jednak to współpraca z Donatanem, którą rozpoczęła w 2013 roku, otworzyła jej drogę do kariery. Razem z producentem stworzyła takie hity jak „My Słowianie” czy „Brać”. Duet reprezentował Polskę w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze. Jej debiutancki album „Hyper/Chimera” zyskał status potrójnej platynowej płyty. W 2018 roku w sieci pojawił się teledysk do utworu „Łowcy Gwiazd”, który do tej pory obejrzany został w serwisie Youtube ponad 54 miliony razy. Możemy oglądać jako jurorkę muzycznego show „The Voice Kids”.

Cleo stara się odseparować życie prywatne od kariery. W wywiadach bardzo rzadko opowiada o swojej rodzinie czy związkach. Pojawiły się jednak informacje, że artystka spotyka się z architektem o imieniu Artur. Jedno z kolorowych czasopism poinformowało jednak, że wokalistka rozstała się z partnerem i ciężko to przeżyła. Miała jednak pozbierać się i ponownie szukać miłości życia.

Cleo
fot. Instagram:@cleo_don

ZOBACZ: Tak wyglądała Cleo jako mała dziewczynka

Cleo krytykuje doniesienia kolorowego magazynu

Cleo zdecydowała się skomentować prasowe doniesienia. Na jej profilu na Facebooku pojawił się wpis, w którym gwiazda nie szczędzi krytyki autorom „fake newsów”.

„No i teraz powinien iść zbiorowy pozew od wszystkich facetów, którzy po przeczytaniu artykułu zainwestowali i kupili kwiaty! Dawanie nadziei to zbrodnia! Pisanie fake newsów powinno być ścigane i karane! To normalne oszukiwanie ludzi! Nie mówiąc już o żenującej formie tych artykułów, które uwłaczają inteligencji każdego czytelnika. Jeśli Gutenberg wiedziałby, że jego wynalazek druku będzie wykorzystywany w ten sposób, to zamiast tego wymyśliłby papier toaletowy”.

Piosenkarka w zabawny sposób obiecała także, że będzie na bieżąco informować o swoim życiu uczuciowym.

„Jeśli się kiedyś rozstanę albo »zstanę« z kimś to obiecuje, że zwołam konferencję prasową”.

ZOBACZ: Cleo w nowej wersji świątecznego hitu Coca-Coli

Wpis Cleo
fot. facebook.com/CjakCLEO

RadioZET.pl/MF