Zamknij

Co się dzieje z Haliną Mlynkovą? Była gwiazdą, teraz stoi za ladą

Redakcja
17.07.2018 13:16
Halina Mlynkova
fot. Instagram

Halina Mlynkova już jakiś czas temu wycofała się z gwiazdorskiego życia. Choć nadal koncertuje, to jednak wiedzie spokojniejsze życie i prowadzi swój butik.

Kiedy na scenie śpiewała „Czerwone korale” jako wokalistka grupy Brathanki, razem z nią śpiewały tysiące ludzi. Teraz, kiedy Halina Mlynkova rozstała się z zespołem, jej życie wygląda już inaczej. Piosenkarka wycofała się z gwiazdorskiego życia, choć podejmowała próby zaistnienia na rynku muzycznym. Zdaje się, że lata świetnej kariery ma już za sobą. Teraz mieszka w Pradze i wiedzie tam inne, spokojniejsze życie, którego osią jest jej butik. Sklepik, który dostała do męża, nie jest żadnym „wybrykiem”, tylko biznesem, który przynosi realne, spore dochody – informuje serwis WP, powołując się na osobę z otoczenia gwiazdy.

Co ciekawe, Mlynkova nie zajmuje się tylko tym, co ogólnie nazwać można zarządzaniem sklepem – czyli zamawianiem towaru, nadzorem i rozliczaniem zysków. Sama chętnie też staje za ladą, bo po prostu lubi kontakt z klientem.

Oczywiście piosenkarka nie porzuciła muzyki całkowicie i nadal koncertuje, a na jej występach pojawiają się wierni fani. Nie zanosi się jednak, by próbowała wydać nowy materiał. Przypomnijmy, że jej ostatnia płyta, wydana w 2016 roku, zatytułowana „Życia mi mało”, nie zyskała zbyt dużego rozgłosu.

RadioZET.pl/SA