Zamknij

Co się stało z włosami Agnieszki Kaczorowskiej? Fanki zauważyły diametralną zmianę [FOTO]

Judyta Wanicka
30.01.2020 17:49
Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram:@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska nie jest już blondynką? Na najnowszym zdjęciu tancerka pojawia się z wyraźnie ciemnymi włosami. Fanki komentują zmianę koloru, lecz gwiazda zaprzecza, by farbowała włosy.

Agnieszka Kaczorowska od kilku miesięcy odkrywa uroki macierzyństwa. Była gwiazda "Klanu" urodziła córkę, której nadała imię Emilia. Nowa rola skłania tancerkę do publikowania rodzinnych zdjęć i dzielenia się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Agnieszka Kaczorowska opublikowała kolejne zdjęcie z kilkumiesięczna Emilką i mężem, Maciejem Pelą. Tym razem jednak uwagę przykuwa głównie kolor włosów gwiazdy - znacznie ciemniejszy niż miała do tej pory.

Agnieszka Kaczorowska przefarbowała włosy?

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się na zdjęciu z jasnym brązem na głowie. Zmiana nie umknęła uwadze fanek. Internautki zaczęły dopytywać, czy gwiazda przefarbowała włosy. I choć odpowiedź wydawała się oczywista, Agnieszka Kaczorowska zbiła wszystkich z tropu!

Okazuje się, że tancerka nie przeszła żadnej metamorfozy. Ciemniejszy kolor włosów to tylko efekt przyciemnienia zdjęcia.

Nowy kolor włosów? - padło w komentarzach.

Nie... takie zdjęcie. Kolor niezmienny od urodzenia - wyjaśniła Agnieszka Kaczorowska.

Zagłosuj

Lubisz Agnieszkę Kaczorowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw