Zamknij

Colin Farrell zgolił brodę i ma nową fryzurę. Jest nie do poznania

Sylwia Wamej
21.01.2020 16:45
Colin Farrell
fot. Rex Features/ East News

Colin Farrell co jakiś czas przechodzi metamorfozy, głównie do roli. Chudnie, tyje lub zmienia fryzurę. Gwiazdor i były ukochany Alicji Bchledy-Curuś znów wygląda inaczej. Tym razem zgolił brodę i zmienił fryzurę. W nowym wizerunku ciężko go rozpoznać.

Colin Farrell nie do poznania. Gwiazdor przeszedł metamorfozę

Colin Farrell znów wygląda inaczej. Gwiazdor po raz kolejny przeszedł metamorfozę. Były partner Alicji Bachledy-Curuś wybrał się na spacer z kilkuletnią dziewczynką, która jest jego krewną. Tym razem Colin zdecydował się zgolić brodę i przefarbować włosy na platynowy blond. Widać też, że w ostatnim czasie Colin znów sporo przytył. Niewykluczone, że jego metamorfoza jest efektem przygotowań do nowej roli. Wiadomo, że Colin Farrell zagra w najnowszym filmie Guya Ritchie - "Dżentelmeni".

Colin Farrell walczył z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu

Nie jest oczywiście tajemnicą, że Colin Farrell przez długi czas zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, co zresztą odbiło się na jego zdrowiu. Jednak być może taki wygląd to tylko metamorfoza do nowego projektu.

Collin Farrel prywatnie jest byłym partnerem Alicji Bachledy-Curuś, z którą ma 11-letniego syna - Henryka. Alicja Bachleda-Curuś w wielu wywiadach mówiła, że po latach wciąż ma dobre relacje z Colinem i mimo rozstania potrafią żyć ze sobą w zgodzie.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia zagranicznych gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW