Zamknij

Conan Kaźmierski chce być gwiazdą? Syn Dagmary z "Królowych życia" ostro wziął się za siebie

05.10.2020 22:06
Conan
fot. Damian KLAMKA/East News

Conan Bestia Kaźmierski, jak sam przedstawia się w sieci syn Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia", chce być gwiazdą? Chłopak cieszy się coraz większą popularnością. Jak to wykorzysta?

Conan Kaźmierski, czyli syn Dagmary Kaźmierskiej z " Królowych życia", zaistniał w telewizji jako mały chłopiec. Potulny i sympatyczny Conanek, jak mówiła o nim mama, dziś stał się "bestią" - a przynajmniej tak określa siebie na Instagramie. Zdaje się, że syn "królowej życia" ma aspiracje do bycia influencerem, choć póki co koncentruje się na nauce. Niedawno Dagmara Kazimierska ogłosiła, że Conan dostał się na wymarzoną medycynę. Czy teraz, mając coraz więcej fanów, będzie mógł skupić się na tym wymagającym kierunku?

Conan Kaźmierski od pewnego czasu w sieci coraz chętniej pokazuje swoją wyrzeźbioną sylwetkę - a to prezentuje napiętą klatę, a to żylaste ramiona po ćwiczeniach, albo napakowane muskuły. Pokazuje też różne popisy - na przykład stanie na rękach. Często wspomina o diecie i treningach - i efekty tego widać coraz bardziej. Także w liczbie internautów, którzy śledzą poczynania Conana.

Zobacz także: Królowe życia: Dagmara pokazała Conana z piękną Kasandrą. To jego dziewczyna? [FOTO]

Conan Kaźmierski ostro wziął się za siebie

Internautów obserwujących Conana przybywa. Teraz jest to już ponad 150 tysięcy, a więc tyle, ile chciałby mieć niejeden z bardziej już znanych influencerów. Czy dobry start jako syn Dagmary Kazimierskiej chłopak będzie próbował przekuć w swój prywatny sukces? Niektórzy internauci już spekulują, że trzeba jeszcze trochę poczekać, a niebawem zobaczymy "Bestię" w bijącym rekordy popularności " Fame MMA". Póki co, na profilu Conana nie widać jeszcze żadnych reklam suplementów diety, odżywek czy innych produktów, jakie reklamują u siebie celebryci. Ale zdaje się, że to kwestia czasu.

Każdy z postów Conana spotyka się z dużym zainteresowaniem i pojawia się pod nim wiele komentarzy od internautów, którzy wyrażają się o nim z sympatią. On sam na wiele komentarzy chętnie odpisuje i nawiązuje z internautami więź. Czy stanie się równie sławny jak jego mama?

RadioZET.pl/AS