Zamknij

Conrado Moreno został ojcem. Wybrał oryginalne imię dla dziecka

Judyta Wanicka
16.12.2019 16:03
Conrado Moreno
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Conrado Moreno z "Europa da się lubić" właśnie został tatą. Sympatyczny Hiszpan zamieścił na Instagramie zdjęcie dziecka i przy okazji zdradził jego płeć oraz imię. Jak Conrado Moreno nazwał swoje drugie dziecko? 

Conrado Moreno został ojcem

Conrado Moreno po raz drugi został ojcem. Przystojny Hiszpan znany z programu "Europa da się lubić" rzadko dzieli się szczegółami z prywatnego życia, lecz takiego wydarzenia mógł pozostawić bez echa. 38-latek zamieścił na Instagramie zdjęcie nowo narodzonego dziecka i przy okazji zdradził, jakie imię otrzymał maluszek. Okazuje się, że 14 grudnia 2019 roku Conrado Moreno powitał na świecie córkę. Razem z partnerką wybrali dla dziewczynki dźwięczne, hiszpańskie imię Maribel.

Conrado Moreno ma drugie dziecko 

Do tej pory życie prywatne Conrado Moreno było owiane tajemnicą. Wiadomo jedynie, że w 2009 roku Hiszpan z programu "Europa da się lubić" wziął ślub z Katarzyną Jurzyk i doczekał się z nią syna, Gabriela. Niestety związek Conrado i Katarzyny nie przetrwał próby czasu - para po kilku latach rozwiodła się. O nowej partnerce prezentera Lotto, która urodziła mu przed kilkoma dniami córkę, na razie niewiele wiadomo. Conrado Moreno nie pokazuje jej zdjęć w mediach społecznościowych. Za to uwielbia chwalić się 8-letnim Gabrielem. Chłopiec spędza z ojcem sporo czasu i - jak łatwo zauważyć - jest do niego bardzo podobny. 

RadioZET.pl/jw