Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Córka Adama Małysza zdradziła rodzinne sekrety. "Czasem czułam się odizolowana"

07.01.2019 12:16

Karolina Małysz, córka Adama Małysza, ma już 21 lat. W jednym z wywiadów opowiedziała o tym, jak bała się o ojca i jak ważna w życiu rodziny Małyszów jest wiara.

Córka Adama Małysza zdradziła rodzinne sekrety. "Czasem czułam się odizolowana" fot. Instagram:@karolina_malysz

Adam Małysz to bez wątpienia jeden z największych polskich sportowców. Czterokrotny mistrz olimpijski i czterokrotny mistrz świata w skokach narciarskich jest jednym z najbardziej utytułowanych sportowców uprawiających tę dyscyplinę. Od 2016 roku pełni funkcję dyrektora do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Prywatnie Małysz od niemal 22 lat jest w związku małżeńskim z Izabelą Małysz (wcześniej Polok). Para pobrała się w 16 czerwca 1997 roku, 31 października 1997 roku na świat przyszła ich córka Karolina.

Obecnie Karolina ma już 21 lat i studiuje na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedawno córka Adama Małysza udzieliła wywiadu dla tygodnika "Dobry Tydzień", w którym szczerze opowiedziała o życiu rodzinnym i wierze.

ZOBACZ: Córka Adama Małysza jeździ autem za 80 tysięcy złotych

Karolina Małysz fot. Instagram:@karolina_malysz

Karolina Małysz opowiada o ojcu i wierze

W wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" Karolina wyznała, że rodzice stworzyli dla niej ciepły, pełen miłości dom. Mimo to czasem było jej ciężko, gdy w okresie największych sportowych sukcesów, ojciec na długo znikał z domu. Karolina nie tylko tęskniła, ale też bała się o tatę.

- Czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właśnie tatę, a nie sportowca. Najgorzej było, kiedy miał zawody. Czułam się odizolowana.

- Modliłam się. Prosiłam Boga o pomoc dla niego. Przede wszystkim, żeby nic mu się nie stało - opowiada 21-latka.

Córka Adama Małysza nie ukrywa, że zarówno dla niej, jak i dla rodziców, wiara jest w życiu bardzo ważna.

- Kiedy mam gorsze dni, biorę różaniec do ręki. To pomaga.

- Ja i moi rodzice mamy przy sobie różańce, choć przecież tata jest innego wyznania (Adam Małysz jest ewangelikiem, a jego żona i córka katoliczkami - przyp. red.). To dla nas symbol. Pomaga nam wierzyć w to, że niezależnie od wszystkiego, będzie dobrze - zdradza w wywiadzie Karolina.

ZOBACZ: Tak wygląda chłopak córki Adama Małysza

RadioZET.pl/MF

Oceń