Zamknij

Córka Agaty Młynarskiej wyszła za mąż

Redakcja
20.10.2017 16:10

Agata Młynarska ma trójkę dorosłych dzieci. Dwóch biologicznych synów oraz adoptowaną córkę, która od 1997 roku była członkiem rodziny dziennikarki. Właśnie Sylwia Mor wyszła za mąż.

Na swoim Facebooku Agata Młynarska zamieściła kilka zdjęć ze ślubu Sylwii, w tym piękną fotkę z córką, ubraną w białą suknię, trzymającą bukiet z białych kwiatów. "Moja mała córeczka jest już żoną! Jestem dumna i szczęśliwa! Niech żyją Państwo Młodzi i ich miłość! Czy może być piękniej?" - napisała dziennikarka.

1

Fani dzienikarki natychmiast pospieszyli z gratulacjami i wyrazami uznania zarówno dla pięknej panny młodej, jak i mamy. "Adoptować dzieci, wychować je, wypuścić w świat to naprawdę wielka rzecz! Gratuluję Pani Agacie córka, a Pannie Młodej - mamy! Bądźcie wszyscy szczęśliwi i zdrowi!" - skomentował ktoś w sieci.

Na innym, dodanym kilka godzin wczesniej zdjęciu, Agata Młynarska bardzo ciepło wypowiedziała się o swojej córce.

"Dziś fb przypomniał mi zdjęcie z moją Sylwią sprzed 3 lat, z festiwalu ONA, organizowanego w Wieliczce przez klub działający wokół mojego portalu. Ta mała dziewczynka wyrosła na wspaniałą, piękną i mądrą kobietę. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło jej nie być w moim życiu. Pamiętam ten dzień w Domu Dziecka w Pawłówce, kiedy poprosiła o to, żeby do mnie przyjechać… Miała wtedy 8 lat. Dziś wyprawiam ją do ślubu i zyskuję tym samym jeszcze jedno dziecko w rodzinie. Bo zięcia mam kapitalnego. Niech miłość ich prowadzi".

Przyłączamy się do tych ostatnich słów i pani Sylwii życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

RadioZET.pl/SA