Zamknij

Córka Anny Dereszowskiej przeszła operację. 11-letnia Lena jest poważnie chora

Judyta Wanicka
30.12.2019 13:28
Anna Dereszowska z córką
fot. Instagram:dereszowska

Anna Dereszowska ma chorą córkę. 11-letnia Lena od dłuższego czasu była rehabilitowana, lecz gdy terapia nie przyniosła poprawy, dziewczynka musiała przejść operację. To jednak nie koniec problemów. Córka Anny Dreszowskiej cierpi na poważną wadę wzroku, która wciąż się pogłębia. 

Córka Anny Dereszowskiej jest po operacji

Anna Dereszowska walczy o zdrowie 11-letniej córki Leny. Gwiazda serialu "Odwróceni" niedawno prosiła fanów na Instagramie, by trzymali kciuki za powodzenie pewnej sprawy. Trochę ważnych spraw ogarnialiśmy rodzinnie. Wciąż ogarniamy. Trzymajcie kciuki, proszę, i zdrowia życzcie! - napisała enigmatycznie aktorka. Okazało się, że chodziło o operację jej starszego dziecka.

Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", Lena Grabowska od dłuższego czasu była poddawana rehabilitacji. Niestety mimo regularnych ćwiczeń dziewczynka nie odzyskała pełnej sprawności. Konieczna była operacja obu nóg. 

Anna Dereszowska na razie nie komentuje stanu zdrowia córki. Nie zdradza również, co konkretnie dolega nastoletniej Lenie. Sprawa wydaje się jednak poważna, skoro rehabilitacja nie rozwiązała problemu i trzeba było przeprowadzić zabieg chirurgiczny.

Córka Anny Dereszowskiej ma poważną wadę wzroku

To jednak nie koniec problemów zdrowotnych 11-letniej Leny. Córka Anny Dereszowskiej zmaga się z postępującą wadą wzroku. Dziewczynka, mimo młodego wieku, cierpi na zaawansowaną krótkowzroczność

W tej chwili jest to minus 3,5 dioptrii. Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie – mówiła aktorka w "Życiu na gorąco". Lenka od razu sygnalizuje, że nie widzi z tablicy, albo że musi podejść, zapytać. Wówczas od razu wiemy, że coś jest nie tak. Wada z całą pewnością będzie jej się pogłębiała, już nam to okulista powiedział - skomentowała Anna Dereszowska. 

Lena Grabowska jest córką Anny Dereszowskiej i aktorka Piotra Grabowskiego. Po rozstaniu aktorka związała się z fotografem Danielem Duniakiem i urodziła syna Maksa. Chłopiec ma obecnie 4 lata. 

RadioZET.pl/jw