Zamknij

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Córka Anny Przybylskiej prosi o pomoc

Maciej Friedrich
09.04.2019 14:20
Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Córka Anny Przybylskiej prosi o pomoc
fot. Instagram:@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej, z wiekiem coraz bardziej przypomina zmarłą mamę. Postanowiła również pójść w jej ślady i zadebiutować w filmie. Produkcja bierze udział w konkursie filmowym, 16-latka poprosiła więc fanów o wsparcie.

Oliwia Bieniuk to córka byłego piłkarza Jarosława Bieniuka i zmarłej Anny Przybylskiej. Przybylska uznawana była za bardzo utalentowaną aktorkę, która niestety nie zdążyła pokazać pełni swojego talentu. Widzowie pamiętają ją między innymi z roli Marylki w serialu „Złotopolscy”. Była również pierwszą w historii Polką, która została twarzą kosmetyków marki Astor w Europie. Ostatni raz na ekranach mogliśmy oglądać ją w „Bilecie na księżyc” Jacka Bromskiego.

Karierę Anny przerwała choroba. W 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki, leczyła się między innymi w Szwajcarii. Zmarła 5 października 2014 roku w rodzinnym domu w Gdyni. Z wiekiem Oliwia coraz bardziej przypomina mamę, ma bardzo podobne rysy twarzy, a nawet głos. Odziedziczyła także pasję do pracy przed kamerami. Mimo zaledwie 16 lat ma już za sobą kilka sesji zdjęciowych oraz udział w kampanii reklamowej marki Reserved. Przyszła pora na filmowy debiut.

Oliwia Bieniuk wystąpiła w filmie
fot. Instagram:@oliwia.bieniuk

Córka Anny Przybylskiej wystąpiła w filmie

Oliwia Bieniuk przygodę z filmem rozpoczęła od amatorskiej produkcji „Glimmer”, którą nakręcili jej przyjaciele z liceum. Ambitna 16-latka postanowiła, że obraz powinna obejrzeć szersza widownia. Film został zgłoszony do plebiscytu Krakowskiego Festiwalu Filmowego i Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Oliwia zaapelowała o głosy do swoich fanów.

ZOBACZ: Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcia Anny Przybylskiej z córką

„Film produkcji IX LO w Gdyni, Zespół »The Glimmer Project«, pod tytułem »Glimmer« w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. Przypominam, że aby skutecznie oddać na niego głos, należy: wejść na Facebooka i polubić stronę komenda miejska policji w Gdyni, kliknąć reakcję (jakąkolwiek) pod filmem. Zachęcam do obejrzenia i głosowania!”

Apel początkującej aktorki może być bardzo skuteczny, na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 88 tysięcy użytkowników.

Zagłosuj

Czy Oliwia jest podobna do Anny Przybylskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF