Zamknij

Córka Dariusza Szpakowskiego została napadnięta. Prosi internautów o pomoc

Redakcja
30.10.2018 11:13
Córka Dariusza Szpakowskiego została napadnięta. Prosi internautów o pomoc
fot. facebook.com/Ligowiec

Gabriela Szpakowska, córka komentatora sportowego Dariusza Szpakowskiego, przeżyła w niedzielę chwile grozy. 19-latka została napadnięta i okradziona. W sieci pojawił się wpis, w którym dziewczyna prosi internautów o pomoc.

Dariusz Szpakowski to prawdziwa legenda polskiego dziennikarstwa sportowego. Naczelny komentator meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej brał także udział w wielu innych wielkich imprezach sportowych, w tym igrzyskach olimpijskich. Wiele osób kojarzy występy sportowe Polaków właśnie z jego głosem. Dziennikarz został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Prywatnie Szpakowski jest w związku małżeńskim z aktorką teatralną Grażyną Strachotą-Szpakowską. Małżeństwo ma dwie córki, Julię oraz Gabrielę. I to właśnie młodsza Gabriela postanowiła pójść w ślady mamy i związać swoją karierę z aktorstwem. Widzowie będą mogli oglądać ją w serialu „Pod powierzchnią” oraz zapowiadanym na przyszły rok filmie Tomasza Koneckiego „Całe szczęście”. Niestety, 19-latka przeżyła w niedzielny wieczór bardzo trudne chwile. Została napadnięta i okradziona.

Post Gabrieli Szpakowskiej
fot. Instagram:@gabiszp

Napad na córkę Dariusza Szpakowskiego

Gabriela Szpakowska poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że w niedzielę 28 października została napadnięta. Na szczęście dziewczynie nic się nie stało, a sprawa została już zgłoszona na policję. Szpakowska postanowiła jednak poprosić fanów o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

28.10.2018 okradli mnie na Wiatracznej. Sprawa jest na policji! Jeżeli ktokolwiek z was zobaczy chłopaka, niski, imię Mateusz, czarne włosy. To dawajcie mi znać. Dziś będę miała zdjęcia z monitoringu. Bardzo proszę was o pomoc, bo chłopak ma sprawę o przestępstwo! + (dobieranie się do mnie itp.!) ktokolwiek widział, napisz. Gabi Szpakowska, podajcie dalej... błagam”.

Jak widać, Gabriela znała sprawcę i naprawdę boi się o swoje bezpieczeństwo. Miejmy nadzieję, że napastnik szybko zostanie odnaleziony.

Wpis Gabrieli Szpakowskiej
fot. Instagram:@gabiszp

RadioZET.pl/MF