Zamknij

Córka Ewy Błaszczyk porzuci aktorstwo? Marianna Janczarska ruszyła z własnym biznesem

29.07.2021 17:58
Marianna Janczarska
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EAST NEWS

Córka Ewy Błaszczyk, Marianna Janczarska, z wykształcenia jest aktorką i dziennikarką, ale ostatecznie postanowiła zrealizować się w innej branży. Kreatywna 27-latka założyła własną działalność i właśnie pochwaliła się nią w sieci. Czym zajmuje się córka Ewy Błaszczyk? 

Marianna Janczarska jest jedną z dwóch córek Ewy Błaszczyk i nieżyjącego już dramaturga Jacka Janczarskiego. Jej siostra bliźniaczka, Ola, ponad dwadzieścia lat temu uległa nieszczęśliwemu wypadkowi - zadławiła się tabletką i wskutek niedotlenienia mózgu zapadła w śpiączkę. Marianna zaangażowała się w działalność swojej mamy, która z myślą o Oli założyła Fundację "Akogo?" i Klinikę Neurorehanilitacyjną "Budzik", pomagającą osobom z ciężkimi urazami mózgu.

Marianna długo nie mogła pogodzić się z tym, co się stało, ale obecnie nie chce być postrzegana jedynie przez pryzmat rodzinnej tragedii. Nie jestem rozgoryczona, wiecznie w depresji, jak pewnie niektórzy ludzie o mnie myślą. Robię dużo różnych rzeczy, nie tylko pracuję w fundacji - powiedziała w rozmowie z "Vivą!". 27-latka skończyła aktorstwo i dziennikarstwo, ponadto zajmuje się pisaniem. Jak sama mówi o sobie, pociąga ją kreatywne działanie, dlatego pragnie realizować się na wielu polach jednocześnie. Córka Ewy Błaszczyk założyła niedawno własną działalność i stopniowo rozkręca ją w sieci. 

Ewa Błaszczyk o stanie zdrowia córki. Olę czeka kolejna operacja

Marianna Janczarska założyła własną markę odzieżową 

Córka Ewy Błaszczyk stworzyła autorską markę ubrań MAÑANA. Jak napisała o swoich projektach na Instagramie, "cechuje je duże zróżnicowanie. Dla mnie ubiór koresponduje z tym, jak czujemy się danego dnia. [...] Ubrania są szyte w Polsce wg moich projektów. To właśnie zapewnia mi wolność twórczą". 

Marianna zadbała już o odpowiednią promocję - założyła sklep internetowy oraz profil na Instagramie, gdzie prezentuje na sobie swoje projekty. Zobaczcie kilka hitów z jej kolekcji.