Zamknij

Córka Jarosława Bieniuka ma buty za 3 tysiące. Prezent od taty?

Redakcja
08.08.2018 13:45
Córka Jarosława Bieniuka ma buty za 3 tysiące. Prezent od taty?
fot. Instagram:@o.liwia_b.ieniuk

Oliwia Bieniuk ma zaledwie 15 lat, a już podbija media społecznościowe. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej publikuje na Instagramie zdjęcia swoich stylizacji. Na jednym z ostatnich ma na sobie między innymi buty warte kilka tysięcy złotych.

Oliwia Bieniuk to 15-letnia córka obrońcy piłkarskiej reprezentacji Polski Jarosława Bieniuka oraz nieżyjącej aktorki Anny Przybylskiej. Piłkarz wychowuje nastolatkę oraz jej dwóch braci, Szymona i Janka. Pod koniec marca tego roku postanowił wystąpić wraz z dziećmi w reklamie jednej z sieci komórkowych.

Popularność szczególnie przypadła do gustu Oliwii. Córka Bieniuka bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Nastolatka, która urodę odziedziczyła po mamie, aspiruje do miana influencerki i często publikuje swoje fotografie w rozmaitych stylizacjach. Jej profil na Instagramie obserwuje już około 70 tysięcy użytkowników.

Oliwia nie ogranicza się jednak tylko do aktywności internetowej. Ma już za sobą między innymi współpracę z Reserved podczas kampanii reklamowej marki. Jako śliczna dziewczyna kojarzona z postacią mamy oraz znanego piłkarza z pewnością może liczyć na kolejne propozycje.

Oliwia Bieniuk
fot. Instagram:@o.liwia_b.ieniuk

Oliwia Bieniuk w ubraniach z kilka tysięcy

Córka Jarosława Bieniuka nie tylko lubi bawić się modą. Jak widać, ma również słabość do znanych i drogich marek. Niedawno na Instagramie mogliśmy zobaczyć jej zdjęcie w wyjątkowo kosztownej stylizacji. Miała na sobie bluzkę Comme des Garcons Play wartą około 600 złotych, spódniczkę ze złotymi akcentami, pasek Gucci oraz buty od Balenciagi. Był to bez wątpienia najdroższy element stroju, ponieważ ten model kosztuje około trzech tysięcy złotych. Nie wiadomo, czy był to prezent od taty, czy Oliwia sama sprezentowała sobie tak stylowe obuwie.

Jak widać, nastolatka inwestuje w swój wizerunek i wszystko wskazuje na to, że łączy swoją przyszłość z modelingiem. Być może porad udziela jej Natalia Siwiec, która jest przyjaciółką jej i Jarosława Bieniuka.

RadioZET.pl/MF