Zamknij

Córka Joanny Krupy już została modelką. Słynna mama wykorzystała jej zdjęcie do reklamy wózka

Sylwia Wamej
20.05.2020 13:02
Córka Joanny Krupy już została modelką. Słynna mama wykorzystała jej zdjęcie do reklamy wózka
fot. Kamil Piklikiewicz East News

Ashla-Leight Nunes, ukochana córeczka Joanny Krupy już została modelką. Słynna mama postanowiła wykorzystać urocze zdjęcie dziecka do reklamy dziecięcego wózeczka. Jego cena zwala z nóg.

Córka Joanny Krupy została modelką. Ashla-Leigh wystąpiła w reklamie wózka

Ashla-Leight Nunes jest już gwiazdą Instagrama. Jej mama - Joanna Krupa chętnie  publikuje kolejne kadry na Instagramie, ze śliczną Ashą w roli głównej. Tym razem dziewczynka została modelką w reklamie wózeczka. Joanna Krupa pokazała zdjęcie dziecka w sponsorowanym poście wózeczków dziecięcych. Trzeba przyznać, że jego cena nie należy do najtańszych.

"Kochani, razem z Ashą i @kinderkraftofficial szykujemy się na nadchodzący Dzień Matki w Polsce. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę: od dziś spacerówkę GRANDE LX kupicie w niższej cenie: 599zł! Listę sklepów objętych promocją znajdziecie w moim stories. Udanych spacerów!” - napisała Joanna Krupa. Być może mała Asha będzie kiedyś chciała być modelką, jak słynna mama.

Joanna Krupa w listopadzie 2019 roku po raz pierwszy została mamą

Asha Leigh-Nunes przyszła na świat w listopadzie 2019 roku. Joanna Krupa w trakcie ciąży chętnie publikowała zdjęcia rosnącego brzuszka na swoim Instagramie. Gdy dziewczynka przyszła na świat, gwiazda "Top Model" chętnie zaczęła udostępniać zdjęcia małej Ashy na Instagramie. Córeczka Joanny podbiła sieć i serca internautów. Ojcem Ashy jest oczywiście mąż Joanny Krupy - Douglas Nunes.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Czy pokazywanie dzieci w mediach społecznościowych to dobry pomysł?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW