Zamknij

Córka Kasi Kowalskiej ma 20 lat. A syn? To rzadki widok. Podobny do mamy?

Redakcja
17.08.2018 09:34
Kasia Kowalska z dziećmi
fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Kasia Kowalska była jedną z gwiazd festiwalu „Sopot Top of the Top”. Na ściance towarzyszyły jej dzieci. 20-letnią Olę widzieliśmy już niejednokrotnie, ale syna piosenkarka zbyt często nie pokazywała. Ignacy jest podobny do piosenkarki?

Kasia Kowalska, poza tym, że była jedną z gwiazd festiwalu „Sopot Top of the Top”, który zakończył się wczoraj, to była też artystką, którą nagrodzono tam za 25 lat pracy artystycznej. Było to dla niej wielkie wydarzenie, w którym towarzyszyły jej dzieci.

20-letnią Olę mieliśmy okazję już widzieć. Poza tym dziewczyna – szczególnie młodszym osobom – znana jest ze swojego Instagrama, na którym prezentuje bardzo oryginalne stylizacje i ciekawe zdjęcia. Jednak synka Ignacego Kowalska pokazywała niezbyt często. Jak widać, festiwal „Top of the Top” był do tego dobrą okazją. We trójkę pozowali na ściance.

Kasia Kowalska z dziećmi

Na ściance towarzyszyły jej dzieci. 20-letnią Olę widzieliśmy już niejednokrotnie, ale syna piosenkarka zbyt często nie pokazywała. Ignacy jest podobny do piosenkarki?

1

Ignacy ma już 10 lat. Jest synem Kowalskiej ze związku z perkusistą Marcinem Ułanowskim.

Jak widać, dzieci Kowalskiej mają już własny, charakterystyczny styl. Ola pokazuje to w social mediach, a Ignacy miał okazję na festiwalu w Sopocie, gdzie pojawił się w sportowym stroju i... klapkach.

RadioZET.pl/SA