Zamknij

Córka Kasi Kowalskiej pokazała zdjęcie ze szpitala. Jak się teraz czuje?

Patrycja Chudolińska
04.05.2020 11:41
Kasia Kowalska Ola Kowalska
fot. Instagram/@kasia_kowalskaofficial

Córka Kasi Kowalskiej, Ola, wraca do zdrowia. 23-latka pokazała pierwsze zdjęcie z pobytu w szpitalu. Fotka została wykonana podczas wideorozmowy z jej znajomym.

Córka Kasi Kowalskiej zarażona koronawirusem. Trafiła do szpitala

Kasia Kowalska pod koniec marca przekazała dramatyczną wiadomość. Jej córka Ola trafiła do szpitala w Londynie. Dziewczyna zaraziła się koronawirusem, a jej stan był na tyle poważny, że musiała być intubowana. Kasia apelowała do fanów, by poważnie potraktowali zagrożenie i przestrzegali zasad domowej kwarantanny. Po kilku dniach artystka zdradziła, że stan Oli się poprawił i została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej.

2 maja Ola Kowalska obchodziła swoje 23 urodziny. Córka artystki podzieliła się wtedy pierwszym wpisem z pobytu w szpitalu. Podziękowała wszystkim za ogrom wsparcia i ciepłe wiadomości, które pomogły jej przetrwać ten trudny okres. Opublikowała również swoje zdjęcie z dzieciństwa z mamą.

Zobacz także: Tłumy na koncercie Kasi Kowalskiej podczas pandemii. "Całkowity brak odpowiedzialności"

Ola Kowalska pokazała zdjęcie ze szpitala

Ola Kowalska wyraźnie wraca do aktywności w mediach społecznościowych. Po urodzinowym wpisie opublikowała kolejne zdjęcie, tym razem z pobytu w szpitalu. Córka Kasi Kowalskiej udostępniła na Insta Stories zrzut ekranu z wideokonferencji z przyjacielem.

- Piotr Zioła to jedyna osoba, dla której zapozuję, nawet podczas pobytu w szpitalu - napisała Ola Kowalska.

Wygląda na to, że córka Kasi Kowalskiej czuje się już znacznie lepiej. Choć urodziny musiała spędzić w szpitalu, może liczyć na bliskich i przyjaciół, którzy łączą się z nią podczas rozmów wideo.

Ola Kowalska
fot. Instagram/@olahontaz

RadioZET.pl/PCh