Zamknij

Córka Kasi Kowalskiej wzbudza kontrowersje. Na Instagramie pozuje topless

Redakcja
04.02.2019 10:27
Córka Kasi Kowalskiej wzbudza kontrowersje. Na Instagramie pozuje topless
fot. Instagram:@kasia_kowalskaofficial

Ola Kowalska, córka wokalistki Kasi Kowalskiej, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chwali się fotografiami w odważnych stylizacjach. Zdaniem części internautów odsłania za dużo ciała.

Kasia Kowalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych krajowych wokalistek. Autorka takich przebojów jak „A to, co mam...”, „Antidotum” czy „Pieprz i sól” znajduje się w gronie polskich artystek z największą liczbą sprzedanych albumów. Jej albumy „Gemini” oraz „Koncert inaczej” pokryły się podwójną platyną, a łączny nakład wszystkich jej płyt wynosi ponad 1,4 miliona egzemplarzy.

Kowalska jest mamą dwójki dzieci. Owocem jej związku z perkusistą Marcinem Ułanowskim jest syn Ignacy, natomiast z muzykiem Kostkiem Joriadisem ma córkę Aleksandrę. Ola ma 21 lat i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 17 tysięcy użytkowników. Wyraźnie widać, że córka Kowalskiej interesuje się modą i nie boi eksperymentów.

ZOBACZ: Były partner Kasi Kowalskiej o rozstaniu i kontaktach z córką

Córka Kasi Kowalskiej
fot. Instagram:@olahontaz

Córka Kasi Kowalskiej topless na Instagramie

Publikowane przez nią fotografie przedstawiają często oryginalne stylizacje. Największe kontrowersje wzbudzają jednak odważne zdjęcia, na których Aleksandra prezentuje się topless lub w bieliźnie. I choć większość fanów dostrzega w jej postach ekspresję własnej osobowości i artystyczne podejście, pojawiają się również głosy krytyki. Zdaniem części internautów Ola pokazuje za dużo ciała. Jej sławna mama nie ma jednak wątpliwości, że córce chodzi tylko o pokazanie swojej osobowości.

– Ola jest bardzo silną osobowością. Ma zupełnie inny charakter od mojego. To urodzona kierowniczka, rządzi, dowodzi, bryluje w towarzystwie, błyskawicznie nawiązuje relacje. O takich osobach mówi się social butterfly […]. Ma w sobie gen prowokacji, ironii, konfrontacji ryzyka – wyznała portalowi Pikio.

Jak widać, Ola odziedziczyła po Kasi artystyczne zacięcie i odwagę.

ZOBACZ: "ZET na punkcie muzyki". Kasia Kowalska w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim.

Ola Kowalska
fot. Instagram:@olahontaz

RadioZET.pl/MF