Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Córka Kasi Kowalskiej wzbudza kontrowersje. Na Instagramie pozuje topless

04.02.2019 10:27

Ola Kowalska, córka wokalistki Kasi Kowalskiej, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chwali się fotografiami w odważnych stylizacjach. Zdaniem części internautów odsłania za dużo ciała.

Córka Kasi Kowalskiej wzbudza kontrowersje. Na Instagramie pozuje topless fot. Instagram:@kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych krajowych wokalistek. Autorka takich przebojów jak „A to, co mam...”, „Antidotum” czy „Pieprz i sól” znajduje się w gronie polskich artystek z największą liczbą sprzedanych albumów. Jej albumy „Gemini” oraz „Koncert inaczej” pokryły się podwójną platyną, a łączny nakład wszystkich jej płyt wynosi ponad 1,4 miliona egzemplarzy.

Kowalska jest mamą dwójki dzieci. Owocem jej związku z perkusistą Marcinem Ułanowskim jest syn Ignacy, natomiast z muzykiem Kostkiem Joriadisem ma córkę Aleksandrę. Ola ma 21 lat i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 17 tysięcy użytkowników. Wyraźnie widać, że córka Kowalskiej interesuje się modą i nie boi eksperymentów.

ZOBACZ: Były partner Kasi Kowalskiej o rozstaniu i kontaktach z córką

Córka Kasi Kowalskiej fot. Instagram:@olahontaz

Córka Kasi Kowalskiej topless na Instagramie

Publikowane przez nią fotografie przedstawiają często oryginalne stylizacje. Największe kontrowersje wzbudzają jednak odważne zdjęcia, na których Aleksandra prezentuje się topless lub w bieliźnie. I choć większość fanów dostrzega w jej postach ekspresję własnej osobowości i artystyczne podejście, pojawiają się również głosy krytyki. Zdaniem części internautów Ola pokazuje za dużo ciała. Jej sławna mama nie ma jednak wątpliwości, że córce chodzi tylko o pokazanie swojej osobowości.

– Ola jest bardzo silną osobowością. Ma zupełnie inny charakter od mojego. To urodzona kierowniczka, rządzi, dowodzi, bryluje w towarzystwie, błyskawicznie nawiązuje relacje. O takich osobach mówi się social butterfly […]. Ma w sobie gen prowokacji, ironii, konfrontacji ryzyka – wyznała portalowi Pikio.

Jak widać, Ola odziedziczyła po Kasi artystyczne zacięcie i odwagę.

ZOBACZ: "ZET na punkcie muzyki". Kasia Kowalska w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim.

Ola Kowalska fot. Instagram:@olahontaz

RadioZET.pl/MF

Oceń