Zamknij

Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu. Piosenkarka zdradza nowe informacje o stanie jej zdrowia

Sylwia Wamej
28.03.2020 17:39
Kasia kowalska
fot. Instagram.com/ Kasia kowalska

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest hospitalizowana w jednym z brytyjskich szpitali. Artystka zdradziła w mediach społecznościowych, jak obecnie czuje się jej 23-letnia latorośl.

Kasia Kowalska zdradziła, jak się czuje jej córka Ola. Nowe informacje o jej zdrowiu

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej zarażona jest koronawirusem i leży obecnie w jednym z brytyjskich szpitali. Kasia Kowalska w piątek wieczorem zamieściła dramatyczny apel do swoich internautów, w którym podkreśliła, że stan Oli jest poważny. Zaapelowała też, żeby wszyscy oraz młodzi ludzie, którzy uważają, że koronawirus ich nie dotyczy, zostali w domu.

"Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację" - wyznała Kasia Kowalska.

"Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którymi rozmawiałam. Powiedział: "Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje". Więc... Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie" - zakończyła nagranie Kasia Kowalska.

Wideo szybko jednak zniknęło z sieci. W sobotę na profilu Kasi Kowalskiej pojawił się nowy wpis. Gwiazda opublikowała zdjęcie swoich dzieci Oli i Ignacego oraz podziękowała za wsparcie od fanów.

Ola Kowalska zarażona koronawrusem. Córka Kasi Kowalskiej opublikowała wymowne zdjęcie

"Dziękuję z całego serca za wasze wsparcie Oli. Stan jest dziś stabilny" - napisała artystka.

Córka Kasi Kowalskiej opublikowała kilka dni temu wymowne zdjęcie korony, którym zdradziła, że koronawirus dotknął również i ją. Ola Kowalska studiuje i mieszka w Anglii.

RadioZET.pl/SW