Zamknij

Córka Kasi z "13 posterunku" podbija Instagram. Zaskakujące, co tam pokazuje [FOTO]

14.08.2020 10:53
Aleksandra Woźniak z córkami
fot. Piotr BLAWICKI/East News

Aleksandra Woźniak znana jako Kasia z "13 posterunku" ma uroczą córkę. Ania przebija się na Instagramie i TikToku jako fanka mrocznych klimatów. Zobaczcie, jak wygląda nastoletnia córka Aleksandry Woźniak. 

Aleksandra Woźniak zasłynęła rolą policjantki Kasi w "13 posterunku". Zagrała także w licznych filmach i serialach, m.in. "Złotopolskich", "Daleko od noszy" i "Linii życia". Po latach gwiazdach obrała inną drogę zawodową. Skończyła germanistykę i pracowała jako dyplomowany tłumacz. Ostatecznie poświęciła się psychologii. Niedawno oficjalnie zakończyła karierę aktorką i zajęła się prowadzeniem własnego gabinetu terapeutycznego. 

Aleksandra Woźniak prywatnie jest mamą bliźniaczek - Anny i Julii. Córki są owocem związku aktorki z Tomaszem Kuszejko, jej drugim mężem. Od sześciu lat gwiazda "13 posterunku" jest szczęśliwa u boku nowego partnera. Córki Aleksandry Woźniak są obecnie nastolatkami. Jedna z nich - Ania -  jest aktywną użytkowniczką social mediów. Posiada profile na Instagramie i TikToku, gdzie jej zdjęcia i relacje obserwują tysiące internautów. 

Córka Aleksandry Woźniak podbija TikToka. Ania jest mroczną "alternatywką"

Córka Kasi z "13 posterunku" należy do społeczności spod hashtagu #WitchTok, czyli wielbicielek mrocznego wizerunku wiedźmy. Ania lubuje się w czarnych strojach, metalowej biżuterii, piercingu i mocnym makijażu. Na TikToku często pokazuje gotyckie makijaże i fryzury. Mimo radykalnych metamorfoz często można dostrzec uderzające podobieństwo nastolatki do sławnej mamy.

Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda córka Aleksandry Woźniak, Ania. Podoba wam się jej alternatywny wizerunek?

Posłuchaj podcastu