Zamknij

Córka Martyny Wojciechowskiej ma niebezpieczne hobby. "Jak ona to robi?!"

Patrycja Chudolińska
09.04.2020 13:42
Martyna Wojciechowska
fot. Instagram/@martyna.world

Martyna Wojciechowska pochwaliła się nietypowym hobby jej córki. Marysia jest bardzo utalentowana i nie brakuje jej odwagi. Te ćwiczenia nie należą do najłatwiejszych.

Martyna Wojciechowska często chwali się wyczynami swojej córki. W mediach społecznościowych podróżniczki widzieliśmy, że Marysia jest utalentowana artystycznie. Dziewczynka prowadzi własny profil na Instagramie, na którym chwali się rysunkami oraz kolażami. Okazuje się, że malowanie to nie jedyna pasja córki Wojciechowskiej. 11-latka jest również niezłą akrobatką.

Martyna Wojciechowska pochwaliła się talentem córki

Martyna Wojciechowska kilka dni temu pokazała zdjęcia z drobnego remontu. Najnowszym wpisem wyjaśniła, do czego potrzebna jej była dziura w suficie.

- No to już wiadomo, po co była wiercona ta dziura w suficie! Tak to jest mieć sportowca w domu… Patrzę na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć, JAK ONA TO ROBI?! Dzieci chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać! Najgorsze jest to, że powiedziała, że też mnie nauczy. Nie wiem, jak to się skończy. Marysia pozdrawia wszystkich swoich instruktorów - napisała pod ostatnią fotką.

Marysia ma zadatki na prawdziwą akrobatkę. Córka podróżniczki pokazała, jak robi szpagat w powietrzu oraz wisi głową do dołu na specjalnych szarfach. Trzeba przyznać, że jest to dość niebezpieczne hobby, jednak pod okiem instruktora Marysia może rozwijać swoje gimnastyczne umiejętności.

- Pięknie! - zachwyca się talentem nastolatki Barbara Kurdej-Szatan.

- Śliczna i zdolna dziewczynka, duma! - dodała Joanna Opozda.

RadioZET.pl/PCh