Zamknij

Córka Michaela Jacksona trafiła do szpitala psychiatrycznego?

Redakcja
18.01.2019 09:38
Córka Michaela Jacksona trafiła do szpitala psychiatrycznego?
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Paris Jackson jest jednym z trójki dzieci słynnego piosenkarza Michaela Jacksona. Zagraniczne media donoszą, że 20-latka trafiła do szpitala psychiatrycznego. W jakim stanie obecnie się znajduje?

Michael Jackson, jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie, przez setki milionów fanów nazywany do dziś niekwestionowanym królem popu, zmarł 25 czerwca 2009 roku w Los Angeles. Autor kultowych hitów, takich jak „Thriller” czy „Smooth Criminal” osierocił trójkę dzieci: synów Prince Michaela Jacksona I, Prince Michaela Jacksona II oraz córkę Paris Jackson. O ile męscy potomkowie Jacksona nie zdecydowali się na pójście w ślady ojca (pierwszy z nich jest producentem teledysków, drugi zajął się działalnością charytatywną), o tyle 20-letnia Paris postanowiła zaistnieć w show-biznesie. Jest modelką, aktywistką i aktorką, wystąpiła między innymi w filmach „Gringo” i „Every Valley”.

ZOBACZ: Tak wyglądałby dziś Michael Jackson. Zobacz wizualizację króla popu

EN_01351851_0010
fot. Rex Features/East News

Córka Michaela Jacksona jest w szpitalu psychiatrycznym?

Niestety życie nie rozpieszczało córki króla popu. Miała zaledwie 11 lat, kiedy zmarł jej ojciec i bardzo mocno to przeżyła. Zaledwie trzy lata później, w wieku 14 lat, została zgwałcona. Trauma z tym związana doprowadziła ją do próby samobójczej. Jak sama mówiła w jednym z wywiadów:

– Kiedy miałam 14 lat, zostałam napadnięta i zgwałcona. To był zupełnie nieznajomy mężczyzna i sporo ode mnie starszy. To było bardzo bolesne przeżycie. Potem sprawy się jeszcze bardziej pokomplikowały. Nienawidziłam siebie, cierpiałam z powodu niskiej samooceny, myślałam, że nie jestem w stanie niczego dokonać…

Paris przyznała także, że tragiczne wydarzenia mocno wpłynęły na jej dorastanie. Jak sama przyznała, robiła rzeczy, „których 13-, 14-, 15-latkowie nie powinni robić” i przechodziła przez stany depresyjne bez niczyjej pomocy. Nieobce były jej kontakty z alkoholem i narkotykami.

ZOBACZ: Depresja: przyczyny, objawy, leczenie

Niestety, jak informuje portal „Entertainment Tonight”, córka Michaela Jacksona znajduje się obecnie w ośrodku zajmującym się leczeniem zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Nie wiadomo, ile zajmie jej leczenie. Według informacji portalu ma się jednak dużo lepiej i nie może doczekać powrotu do pracy. Informacje te miał potwierdzić znajomy 20-latki.

– Zdecydowała, że musi poświęcić trochę czasu na regenerację i nadanie priorytetu zdrowiu fizycznemu i emocjonalnemu.

Trzymamy kciuki, by córka Jacksona jak najszybciej uporała się z problemami i powróciła do show-biznesu.

EN_01351396_0835
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/MF