Zamknij

Córka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Etiennette jest teraz nie do poznania [FOTO]

27.10.2021 17:05
Michał Wiśniewski z córką Etiennette
fot. Instastories:@m_wisniewski1972

Etiennette Wiśniewska pochwaliła się swoją najnowszą przemianą. 15-letnia córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak radykalnie zmieniła fryzurę. Na pierwszy rzut oka można jej nie poznać. 

Niedawno Michał Wiśniewski powitał na świecie syna Falco. Z piątą żoną, Polą Wiśniewską, lider Ich Troje wychowują łącznie aż dziewięcioro dzieci: czworo należących do Poli, wspólnego syna i czwórkę własnych pociech. Gwiazdor chętnie chwali się zdjęciami ze swoimi dzieciakami na Instagramie.

Oprócz Fabienne i Xaviera Wiśniewski często pokazuje 15-letnią Etiennette. Dziewczynka jest starszym dzieckiem gwiazdora i Anny Świątczak. Z byłą wokalistką Ich Troje artysta ma jeszcze jedną córkę o równie oryginalnie brzmiących imionach - 13-letnią Vivienne Viennę. Nastoletnia "Eti" właśnie pochwaliła się zaskakującą zmianą wizerunku. 

Etiennette Wiśniewska przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Córka Wiśniewskiego i Świątczak pochwaliła się na Instagramie efektem najnowszej metamorfozy. Już wcześniej zdarzało jej się eksperymentować z fryzurą, a zwłaszcza z kolorem włosów, lecz w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Etiennette rozjaśniła i wycieniowała włosy, a do tego zrobiła sobie gęstą grzywkę. Teraz 15-latka ma fryzurę jak gwiazda K-popu

Pasuje jej? 

Michał Wiśniewski zaniepokojony o syna. "Oby nie spier***ił z tego świata"

etien
fot. Instastories:@etiwisniewska