Zamknij

Córka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Etiennette już nie wygląda jak kopia ojca

Judyta Wanicka
09.10.2019 16:06
Etiennette Wiśniewska
fot. Instagram:@m_wisniewski1972

Córka Michała Wiśniewskiego, Etiennette, ścięła włosy i zafarbowała je na jasny blond. Najnowsza metamorfoza sprawiła, że starsza córka Anny Świątczak i Michała Wiśniewskiego zmieniła się nie do poznania. 12-latka pochwaliła się zdjęciami na Instagramie.

Etiennette Wiśniewska jest starszą córką Michała Wiśniewskiego i byłej wokalistki Ich Troje Anny Świątczak. Jej siostra jest 11-letnia Vivienne Vienna. Poza tym nastolatka ma jeszcze rodzeństwo z innych związków swoich rodziców, m.in. Xaviera i Fabienne, czyli dzieci Michała i Mandaryny. Etiennette Wiśniewska ma 12 lat i powoli wyrasta na urodzą nastolatkę. Dziewczynka jest uderzająco podobna do swojego taty, co łatwo zauważyć na ich wspólnych zdjęciach. Michał Wiśniewski często chwali się Etiennette na swoim Instagramie. Niedawno razem wybrali się do atelier znanego stylisty gwiazd, by poddać się spektakularnej metamorfozie.

Etiennette Wiśniewska zmieniła fryzurę

12-letnia Etiennette do tej pory była wierną kopią Michała Wiśniewskiego, ale fryzjerska metamorfoza sprawił, że nastolatka nabrała jeszcze więcej wdzięku. W czerwcu, z okazji zakończenia roku szkolnego, wokalista Ich Troje zabrał córkę do atelier Kajetana Góry. Etie wyszła stamtąd kompletnie odmieniona, z włosami zafarbowanymi na platynowy blond. Po wakacjach Etiennette postanowiła zaszaleć z fryzurą po raz drugi.

Córka Michała Wiśniewskiego ścięła włosy i zafundowała sobie modnego obecnie long boba z prostymi końcówkami. Etiennette pochwaliła się nowym cięciem na Instagramie. Zrobiła sobie selfie w lustrze, ale pełnego efektu niestety nie widać, bo twarz zasłonił telefon. Trzeba przyznać, że Etiennette w nowej fryzurze wygląda bardzo stylowo. Internautom obserwującym nastolatkę również spodobała się jej nowa fryzura. Pod zdjęciem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy.

RadioZET.pl/jw