Zamknij

Deva Cassel wystąpi w reklamie. Córka Moniki Bellucci wygląda jak mama?

Maciej Friedrich
12.04.2019 12:34
Deva Cassel wystąpi w reklamie. Córka Moniki Bellucci wygląda jak mama?
fot. Instagram:@monicabelluccilatest

Deva Cassel to owoc związku pięknej aktorki Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. 14-latka wystąpi w reklamie słynnej marki Dolce&Gabbana. Internauci są zgodni, że wygląda niemal jako kopia mamy.

Monika Bellucci to jedna z najsłynniejszych włoskich aktorek. Znana jest nie tylko z aktorskiego talentu, ale także nieprzeciętnej urody. Po występie w „Malenie” uznana została za współczesny symbol seksu. Jeszcze zanim zaczęła występować, rozpoczęła karierę modelki. Była między innymi jedną z twarzy prestiżowego domu mody Dolce&Gabbana. Teraz w jej ślady idzie starsza córka gwiazdy, Deva Cassel.

Bellucci i Vincent Cassel związani byli od 1996 roku. Para poznała się na planie filmu „Apartament”. Po trzech latach związku zdecydowali się wziąć ślub. Owocem ich związku są dwie córki, Deva oraz Leonie. W filmowym światku Monica i Vincent uchodzili za jedno z najlepiej dobranych małżeństw, które unikało medialnych skandali i rozgłosu. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i po 14 latach doszło do rozwodu.

ZOBACZ: Domy we Włoszech za 1 euro? Ruszyła kolejna sprzedaż w dwóch miasteczkach

Jak wygląda córka Moniki Bellucci?

Deva Cassel, mimo zaledwie 14 lat, również rozpoczęła przygodę z modelingiem. Nic w tym dziwnego, ciężko zaprzeczyć, że urodę odziedziczyła po mamie. Wiele osób twierdzi, że nastolatka jest młodszą kopią Moniki. Fotoreporterzy uchwycili dziewczynę podczas sesji zdjęciowej w jednym z najdroższych hoteli na świecie, Palazzo Avino. Podobnie jak Bellucci, weźmie ona udział w kampanii promocyjnej Dolce&Gabbana. Dom modowy może mówić o dużym szczęściu, współpracuje już z kolejnym pokoleniem pięknych modelek. Kto wie, może niedługo Deva zapragnie również związać się z aktorstwem?

Zagłosuj

Deva Cassel jest podobna do Monici Bellucci?

Liczba głosów:

Deva Cassel
fot. Instagram:@mam_e.it

RadioZET.pl/MF