Zamknij

Córka Paula Walkera pokazała nieznane nagranie ojca. "Nigdy nie myślałam, że się tym podzielę"

Patrycja Chudolińska
08.04.2020 15:15
Paul Walker Meadow Walker
fot. Instgram/@meadowwalker

Córka Paula Walkera podzieliła się niepublikowanym wcześniej nagraniem. Meadow straciła tatę, gdy była zaledwie nastolatką. "Nigdy nie myślałam, że się tym podzielę" - napisała w opisie pod filmikiem.

Paul Walker zmarł 30 listopada 2013 roku w wypadku samochodowym. Amerykański aktor, znany przede wszystkim z serii filmów "Szybcy i wściekli", doczekał się jednej córki. Meadow Walker ma teraz 21 lat. Mimo upływu lat często wspomina ojca, który był jej najbliższym przyjacielem. Po rozstaniu rodziców dziewczyna postanowiła zamieszkać z ojcem, choć możliwość sprawowania opieki nad nią miała także matka, Rebecca.

- Ona była miłością jego życia, był niesamowitym ojcem i tak bardzo się cieszył, że córka wybrała życie z nim, bo wcześniej czuł, że nie spędza z nią wystarczająco dużo czasu - opisywano więź Paula i Meadow w serwisie "Hollywood Life".

Meadow Walker pokazała nieznane nagranie z Paulem Walkerem

Niedawno Meadow opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie z Paulem Walkerem. Widzimy na nim, jak ojciec zaskoczony wita córkę i z uśmiechem na twarzy ją przytula. Nagranie jest bardzo poruszające. Córka zmarłego aktora podkreśliła w opisie, że wypuszczenie krótkiego filmiku do sieci było dla niej ważnym przeżyciem.

- Nigdy nie myślałam, że się tym podzielę. Ale czuję, że należy to zrobić. Kocham was. Bądźcie bezpieczni - napisała w opisie Meadow.

Profil 21-latki na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony osób. Są to przede wszystkim fani Paula Walkera. Pod filmem nie brakuje emocjonalnych komentarzy. Internauci dzielą się swoimi wspomnieniami o aktorze i dodają otuchy jego córce.

RadioZET.pl/PCh