Zamknij

Córka Paula Walkera pokazała zdjęcie bez bielizny. Fani zachwyceni: "Idealna"

Patrycja Chudolińska
08.05.2020 20:57
Meadow Walker
fot. Instagram/@meadowwalker

Meadow Walker to jedyna córka zmarłego tragicznie aktora Paula Walkera. 21-latka pokazała na Instagramie odważne zdjęcie. Fani są zachwyceni tym, jak teraz wygląda.

Córka Paula Walkera, Meadow, ma już 21 lat. Dziewczyna straciła ojca w tragicznym wypadku samochodowym w 2013 roku. Dwa lata później, jeszcze jako nastolatka, pozwała Porshe, oskarżając firmę o niesprawne pasy w pojeździe, którym w dzień śmierci poruszał się jej ojciec. Ostatecznie poszła na ugodę i wycofała zarzuty, a następnie założyła fundację imienia Paula Walkera.

Po głośnym pozwie i ogłoszeniu założenia fundacji nastolatka przestała udzielać się tak często w mediach społecznościowych. Publikowała zdjęcia nieregularnie, a większość wpisów poświęcała wspomnieniom związanym z ojcem. Ostatnio jednak Meadow Walker zaczęła częściej pokazywać siebie na swoim profilu na Instagramie. Dziewczynę obserwuje obecnie ponad 2,2 miliona osób. Jej najnowsze zdjęcie odbiło się szerokim echem w internecie.

Zobacz także: Córka Paula Walkera pokazała nieznane nagranie ojca. "Nigdy nie myślałam, że się tym podzielę"

Meadow Walker bez bielizny. Córka Paula Walkera pokazała odważne zdjęcie

Meadow Walker nie raz pokazywała fanom swoją idealną figurę. 21-latka zajmuje się modelingiem, a po zdjęciach widać, że jest to jej ogromna pasja. Tym razem zdecydowała się jednak na dużo bardziej odważną fotografię. Córka Paula Walkera zapozowała w białym, prześwitującym topie, bez stanika. Fanom przypadło do gustu naturalne zdjęcie.

- Idealna!

- Jesteś piękna.

- Wow! Co za odważna sesja, jestem pod wrażeniem Twojej urody!

- Uwielbiam cię! Masz oczy po tacie. Cudowne zdjęcie - czytamy w komentarzach.

Pojawiły się również bardziej krytyczne opinie na temat fotografii. Niektórzy internauci uważają, że Meadow nie powinna publikować tak odważnych zdjęć.

- Myślę, że jej tacie by się to nie spodobało - skomentował jeden z fanów.

Co myślicie?

RadioZET.pl/PCh